Sümer Altın ve Kıymetli Taş Turizm Sanayi ve Ticaret

Galeri

Telefon

0212 514 09 41

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.storks.com.tr

Email

senay.tunc@storks.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

ATİK ALİPAŞA MEDRESESİ SOK. NO.11 VE 11A ÇEMBERLİTAŞ-FATİH/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Sümer Altın ve Kıymetli Taş Turizm Sanayi ve Ticaret

 

 

 

Çemberlitaş daki Sanayi ve Fabrikalar

Fatih Çemberlitaş daki Sanayi ve Fabrikalar

 

 

1997 yılında SÜMER KUYUMCULUK dünyadaki değişime ayak uydurmak, gelecek 10 yılda tüketici eğilimlerinin değişebileceğini, markalı ürünlere yöneleceğini görmüş ve Türkiye’de ilk olarak kendi konsepti olan STORKS Mücevher Mağazaları zinciri’nin ilk halkasını 19 Mayıs 1997 de Samsun’da açarak perakende sektörüne giriş yapmıştır.


Bu tarihçenin yazıldığı günümüz Haziran 2007 de STORKS Mücevher Mağazaları zinciri 82 satış noktasına ulaşmış, iç pazarda saygın, tanınan ve güvenilen bir marka olmuştur.
Sümer Kuyumculuk A.Ş. 2002 yılında Antalya’daki toptan faaliyetini durdurmuş, onun yerine ikame eden Antalya Havalimanı yolu üzerindeki mülkü kendine ait 7200 m2 kullanım alanlı MEGA STORKS / Chain of Stores Mağazasını kurmuştur. Bu merkeze bağlı olarak özellikle Antalya Kundu bölgesi, Belek ve Kemer olmak üzere bölgenin en prestijli otellerinden 10 adedinde de Mücevher Mağazaları mevcuttur.
240 çalışanı ile faaliyet gösteren bu mağazamız; konumu, kalitesi ve yüz binlerce müşteri memnuniyeti ile dünyada tektir.


2005 yılında Sümer, turizmdeki alışveriş mağazalarına İstanbul Eminönü ilçesindeki 350 yıllık tarihi ZİNDAN HAN’ı sistemine dahil etmiştir. Toplam 3000 m2 olan bu mağazamız İstanbul’a özellikle gemilerle gelen yabancı müşterilere hitap etmektedir. Eşsiz manzaraya sahip terası olan ZİNDAN HAN’ın en üst katı da yerli ve yabancı misafirlere ZİNHAN Restaurant olarak hizmet vermektedir.
1990 dan beri Rusya ve Ukrayna ile ticaretini sürdüren Sümer’in Moskova ve Odessa’da ofis ve mağazaları mevcuttur. Grub şu anda 3’ü yurt içinde, 2’si yurt dışında olmak suretiyle 5 şirketten oluşmaktadır.