Sinan Yaşam Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu

Galeri

Telefon

+90 216 310 43 60

Sektör

Özel Kız Öğrenci Yurtları

Web Sitesi

http://www.yasamkizyurdu.com

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Tembel Hacı Mehmet Mh. Kasam Çeşme Sok.No:30 İstanbul/ Üsküdar

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Sinan Yaşam Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu

 

Üsküdar'daki özel kız öğrenci yurtları

Üsküdar Merkez'deki özel kız öğrenci yurtları

 

Sinan Yaşam Kız Öğrenci Yurdu, MEB tebliğlerine göre yönetilmekte (disiplin kuralları, giriş - çıkış saatleri), anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedef edinmiştir. Hiçbir siyasi kurum, vakıf ve dernekle ilişkisi bulunmamaktadır.

 

ATATÜRK İLKE VE İNKILÂPLARI’NI hedef alan yurdumuz, çağdaş yönetim anlayışıyla, başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

 

Yurdumuzda 1 sorumlu müdür, 1 yönetim memuru, 2 güvenlik görevlisi ve 2 temizlik personeli görev yapmaktadır.

 

Daha önce hastane olarak inşa edilmesinden ötürü hijyenik kalma özelliğine sahip zemin ve duvar boyası mevcut olan yurdumuzun odalarında ortopedik ikiz yataklar, her öğrencinin kullanımı için komodinler, yangın sensörleri, telefon, televizyon ve çalışma masaları bulunmaktadır. Yurdumuz oldukça merkezi bir yerde olup, depreme dayanıklı olarak inşa edilmiştir.

 

Başarının yolunun sağlık ve mutluluktan geçtiğini düşünerek, yurdumuzu bir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve aile ortamını aratmayacak şekilde tasarladık.

 

Kısacası hedefimiz en iyiyi sunarak kendinizi evinizden uzakta ama evinizde hissetmeniz...