Santana Deri

Galeri

Telefon

0212 674 08 88

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

http://www.santana.com.tr/

Email

info@santana.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Murat Mah. Tuna Cad. Sinema Sk. No:16 Bayrampaşa/İstanbul-TÜRKİYE

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Santana Deri 

 

Bayrampaşa daki Dericiler

İstanbul Bayrampaşa daki Dericiler

 

1971 yılında, 5 sanatkardan oluşan ekibiyle, 15m2'lik imalat hanesinde deri eşya üretimi yapan, Pirci Başaran Kolektif şirketi adı altında, bir aile şirketi olarak kuruldu.

Kısa bir süre sonra ürün kalitesi ve Santana sanatkarlığının eşsiz doğası nedeniyle Pazar tarafından aranan bir marka oldu. Günümüze kadar sürekli gelişen ve büyüyen Santana, kullandığı üstün kaliteli deri ve malzemeler, markasına kattığı sanatkarlığı sayesinde yüksek standartlarını korumaya devam etmektedir.

Deri ürünler üzerinde uzmanlaşmış, bir tasarım, geliştirme, üretim ve dağıtım şirketi olan Santana, Türkiye de sanatkarlığı ve yenilikçi yaklaşımını ürünlerine katan marka olarak tanınmaktadır.

Orijinal doğu batı kültürü tasarımlarımız, yenilikçi yaklaşımımız, zengin kaliteli deri ürünlerimiz ve özel kumaşlarımız, üstün ürün kalitesi, dayanıklılığı ve müşteri hizmetlerine olan bağlılığımız Santana markasını öne çıkaran ilkelerimiz olmuştur.

Ürün Tasarımı Geçtiğimiz on yılda, Santana, çanta, evrak çantası, valiz ve seyahat aksesuarlarını müşterilerinin beğenilerine sunan, sektörün önde gelen ürün tasarımcısı, üreticisi ve pazarlamacısı olarak kendini göstermiştir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Santana, geliştirdiği yüzlerce modele ilave olarak sürekli yeni ürün ve dizayn türlerini ortaya çıkararak, Santana markasının ayırt edici anlayışını oluşturmaktadır.