Oylum Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti

Galeri

Telefon

0 216 5723595

Sektör

Oto Sanayi

Web Sitesi

http://www.oylumotomotiv.com/

Email

info@oylumotomotiv.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Oylum Otomotiv Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. Bostancı Oto Sanayi Sitesi İlker Sokak Şeref İş Merkezi No : 2/4-5 İçerenköy - İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Oylum Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti

 

İçerenköy'deki oto sanayileri

Ataşehir - İçerenköy'deki oto sanayileri

 

1995 yılında Taksim'de işe başlayan Oylum Otomotiv San ve Tic. Ltd Şti, 13 yıllık tecrübesi ile Bostancı Sanayi Sitesinde otomobil yedek parça sektöründe iş hayatına devam etmektedir.

 

'Önceliğimiz güvendir' sloganını benimseyerek müşterilerine 13 yıldır kaliteli ürünleri sunmayı ilke edinmiş Oylum Otomotiv, BMW markasının eski ve yeni tüm orjinal ve çıkma ürün çeşitlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

 

Şirket, Taksim'den 2003 yılında Bostancı Sanayi sitesine taşınmış ve halen Bostancı Sanayi sitesinde Bmw orjinal ve yedek parça ürünlerinin satışına devam etmektedir.

 

Firmanın faaliyet alanı içinde BMW yedek parça yeni ve eski model tüm orjinal, çıkma, silindir kapağı, şanzuman, difransiyel, stop lambası, far, ön takım, filtre, motor malzemeleri, arka takım, şanzuman kulakları, motor kulakları, elektrikli aksam, beyin, silecek, fren balataları, disk aynaları, benzin pompaları, itici piston kolları, sibop çeşitleri, gaz teli, hava akış metreleri, radyatör ( bütün modelleri ) , panjur, çamurluk, kaput, direksiyon, bakım malzemeleri, dizel motor yağları, benzinli motor yağları gibi yedek parça ve bmw oto yağ satışı yapılmaktadır.