Otto Santral

Galeri

Telefon

0212 427 18 89

Sektör

Barlar

Web Sitesi

http://www.ottoistanbul.com

Email

info@ottoistanbul.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

emniyettepe mah., kazım karabekir cd. no:2/7 elektrik santralı-EYÜP/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Otto Santral Barlar

İstanbul Eyüp deki Barlar

 

Eylül 2007’de santral İstanbul’un içerisinde açılan “Otto Santral”, restoran-bar ve etkinlik mekanı olarak hizmet veriyor.

150 kişilik oturma düzenine sahip olmasının yanı sıra Otto Santral etkinlik günlerinde kapasitesini 800-900 kişiye kadar çıkarabiliyor. Haftanın yedi günü açık olan “Otto Santral”, hafta içi saat 08.30 – 02.00, hafta sonunda ise saat 08.30–04.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Bilgi Üniversitesi kampüsü içerisinde yer alan “Otto Santral”, sıra dışı dekorasyonu ve tasarım mobilyaları ile oldukça dikkat çekiyor.

İçeri girildiğinde insanın gözünü alan ödüllü dev lambaları, buzdolabı kapaklarından yapılan tuvalet kapıları her geleni etkiliyor. Açılışından çok kısa bir süre sonra “Otto Santral”, Time Out dergisi okuyucuları tarafından alanında birincilerin belirlendiği Time Out Yeme İçme ödüllerinden “2007 en iyi mekan tasarımı” kategorisinde birinci seçildi ve ödül almaya hak kazandı.

“Otto Santral”, mekanda gerçekleşen etkinlikleri ile Türkiye’nin tanınmış isimlerini, dünyaca ünlü DJ ve sanatçıları canlı performansları ile İstanbullular ile buluşturuyor. “Otto Santral ”de ayrıca lansmanlar, şirket yemekleri, basın toplantısı, düğün ve özel partiler de düzenleniyor.

Otto Santral’in menüsünde ağırlıklı olarak Türk malzemeleri ile yapılmış İtalyan ve Akdeniz tatlarını bulmak mümkün.