MİLLER CAR RENTAL

Galeri

Telefon

+90 (212) 246 06 47

Sektör

Rent A Car

Web Sitesi

http://www.millercarrental.com

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Merkez Mahallesi Erseven Sokak No:3 Kağıthane/ İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

MİLLER CAR RENTAL

 

Kağıthane'deki rent a carlar

Kağıthane Merkez'deki rent a carlar

 

Miller Oto Ticaret ve Sanayi A.Ş. 1967 yılında Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde kurulmuştur. İlk ticari faaliyetine otomobil yedek parçası ve Good Year lastikleri satışıyla başlamıştır.

 

1975 yılında faaliyete başlayan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonları, şu anda 7 adetle, Opet akaryakıt istasyonları ise 2 adetle hizmet vermektedir. 1986 yılında Tofaş Ana Bayiliğini alarak Fiat markasının Çanakkale bölgesinde araç satış, servis ve yedek parça satışına başlamıştır. Halen Gelibolu, Biga ve Çanakkale’de Fiat Ana Bayiliği devam etmektedir.

 

 Şirketimiz 2009 yılında Opet markası ile İstanbul Orhanlı semtinde Petropark ismiyle, Eceabat/ Çanakkale'de "Miller Akaryakıt" ismi ile iki adet daha akaryakıt istasyonu hizmete almıştır. Şirketimize dahil olan en yeni akaryakıt istasyonumuz İstanbul'da Kağıthane semtinde yine "Miller Akaryakıt" ismiyle Mayıs 2011 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

 

Bugün itibariyle grubun Miller Oto, Miller Akaryakıt, Miller Car Rental, Miller Gıda ve Miller&Flama Shipping Company ismiyle faaliyet gösteren beş adet şirketi bulunmaktadır. Denizcilik sektöründe uluslararası taşımacılık, brokerlık ve chartering hizmeti vermektedir. Şirketimizin ilk gemisi 2650 DWT’lik "M/V Turhan Mildon" isimli kuru yük gemisidir. Temmuz 2008'de Miller&Flama filosuna katılan ikinci gemimiz ise 3.500 DWT'liktir ve "M/V M.Turhan Mildon" ismini taşımaktadır. 2011 yılında faaliyete geçen "Leader Çanakkale" ise filonun üçüncü gemisidir.