Midas Kuyumculuk

Galeri

Telefon

0212 503 90 80

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.midas.com.tr

Email

exoport@midas.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

YALÇIN KOREŞ CAD.NO.18 YENİBOSNA-BAHÇELİEVLER/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Midas Kuyumculuk

 

 

Yenibosna daki Sanayi ve Fabrikalar

Bahçelievler Yenibosna daki Sanayi ve Fabrikaları

 

 

 

1983 yılında Kuyumculuk mesleğinde usta olan 20 çalışanı ile 200m2'lik üretim atölyesinde Altın Zincir Dünyasına adım atan Midas, doğru çalışma prensipleri ile bugün sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir. 1997 yılında 8000 m2' lik modern fabrika binasına taşınarak üretimine devam eden şirketimiz, atölye üretiminden endüstriyel üretime geçerek kuyumculuk sektöründe yeni bir dönüşümün başlamasında önemli bir rol oynamıştır.

Midas, dünyadaki değişim ve gelişmeleri takip ederek ülkemizde kuyumculuk sektörünün lokomotif sektörlerden birisi haline gelmesine katkı sağlamayı da temel hedeflerinden birisi olarak benimsemiştir. Zaman içerisinde mevcut kapasitesini arttırarak günümüzde 12.500 m2'lik alana sahip, son teknoloji ile donatılmış modern üretim tesisinde, sürekli öğrenmeyi ve mükemmel kaliteye ulaşmayı kendisine ilke edinmiş 300 çalışanı ile üretimine devam eden Midas, değerli müşterilerine yeni trendlerin oluşmasına yön veren tasarımları ile üstün kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir.


2008 yılında kurumsallaşma yolunda yeni adımlar atan firmamız gerçekleştirdiği reorganizasyon çalışmaları ile sahip olduğu kültürel değerlerini daha da sağlam temeller üzerine oturtmuştur. Sektörde içi dolu zincir üretiminde ilk akla gelen, en güvenilir firma olan Midas, 2008 yılında üretim proseslerine yatırımlar yaparak, geçmişten gelen deneyimleri ile içi boş zincir üretimine de başlamıştır.