May Deri

Galeri

Telefon

0 216 394 13 93

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.mayderi.com.tr/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Tuzla Organize Sanayi Bölgesi 9.Yol E-1 Parsel Orhanlı - Tuzla - İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

May Deri

 

 

Tuzla daki Sanayi ve Fabrikalar

İstanbul Tuzla daki Sanayi ve Fabrikalar

 

 

İnsanlık tarihinin başladığı noktadan beri hayatımızda olan deri ve deri üretimi sektörüne üç kuşak hizmet eden aile, bu meziyetini 1976 yılında Türkiye ‘de devam ettikten sonra 1983 yılında MAY DERİ SAN. VE TİC.A. Ş. olarak dericilik sektörüne hizmet vermeye devam etmiştir.

Türk dericiliğinin en önde gelen kuruluşlarından bir olması yanında, sahip olduğu kalifiye personel, modern teknoloji ve kaliteden taviz vermeyen anlayışı ile ayakkabılık, saraciyelik, döşemelik ve ayrıca kürk süet mamül deri üretiminde müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir.

Geniş ürün yelpazesi yanında dünya moda trendleri doğrultusunda ürünlerini sürekli yenilemekte olan MAY DERİ SAN. VE TİC.A. Ş. Ar-Ge çalışmaları ile dünya standartlarında üretim yapmaya devam edecektir.

Sorumluluk addettiği Türk ekonomisine katkı sağlama bilinciyle istihdamı arttırma çabaları içinde olmakla birlikte, birçok ülkeye yaptığı kaliteli ürün ihracatı ile Türk Malı imajına olumlu katkılar sağlamakta.

Sürekli gelişmekte, çağın şartlarına adapte olan kurumsal yapısını tamamlayan MAY DERİ SAN. VE TİC.A. Ş dericilik sektörünün duayenleri arasında yerini alma ve Türk dericiliğinin yüz akı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.