Dilkent İngilizce Kursu

Galeri

Telefon

0 212 660 83 90

Sektör

Dil Kursları

Web Sitesi

www.dilkent.com.tr

Email

info@dilkent.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

KARTALTEPE MAH.KARTALTEPE ÇIKMAZI NO:2 BAKIRKÖY/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Dilkent İngilizce Kursu

 

Bakırköy deki Dil Kursları

İstanbul Bakırköy deki Dil Kursları

 

Verdiği eğitim kalitesiyle Dilkent English House 14 yıllık deneyimiyle Bakırköy' de kendi binasında sadece İngilizce kursları düzenlemektedir.

1996 yılında "Neden İngilizce konuşamıyoruz?" sorusunu cevaplamak üzere yola çıkan kurum, "Ben İngilizce konuşmak istiyorum." diyen herkese hizmet vermektedir. İstanbul' un adeta eğitim merkezi haline gelen Bakırköy' de altı katlı müstakil binasında eğitim verilmektedir. Kendi binasına sahip olmanın avantajlarını en iyi şekilde kullanarak hep uzun vadeli yatırımlara gidilmiş ve geçen yıllar içerisinde İngilizce öğretimi adına uzun bir yol katedilmiştir. Kütüphanesi, multimedia odası ve teras kantini ile öğrencilerine huzurlu ve motive edici bir ortamda İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır.

Dil eğitimine uzman eğitim kadrosu ve profesyonel bir anlayışla "amaca göre dil kursu" parolasıyla giren Dilkent English House, modern ve kişilere özel bir eğitim modeli uygular.

Dili oluşturan dört temel beceri (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) ve bir öğreti (dilbilgisi) olduğu bilimsel gerçeğini ilke edinen kurumumuz kişilerin İngilizce öğrenmekteki amaçları doğrultusunda ihtiyaç duyacakları bilgi ve becerileri kazandıracak kurs programları ve bu amaca uygun materyal kullanır.

10 - 14 kişilik "U" şeklindeki sınıfları sayesinde öğrenciler hem birbirleriyle hem de öğretmenle yüz yüze oturma fırsatı bulurlar.

Bilgisayar ve Video destekli eğitimi sayesinde öğrenciler İngilizceyi görerek ve duyarak; ayrıca ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenleriyle konuşarak öğrenme fırsatı bulurlar. Bu sayede öğrenci merkezli modern bir dil eğitimi gerçekleşmiş olur.

Dilkent English House, deneyimli ve dinamik Türk ve yabancı öğretmenleriyle; dikkatle hazırlanmış kurs programı, güncel materyal ve metodların modern eğitim araçlarıyla birleştiği bir bütündür. Geniş bir yelpazedesunulan İngilizce kurs programlarımız, öğrencilerimizin yaş grupları, mesleki kariyerve ihtiyaçları, İngilizce öğrenimindeki beklentileri ve kurs sürelerinecevap verecek şekilde düzenlenmiştir.