İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi

Galeri

Telefon

0216 394 14 80

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.ideriosb.org.tr/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Kumpas Cad. No : 19 Tuzla / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi

 

Kumpas taki sanayi ve fabrikalar

Tuzla Kumpas taki sanayi ve fabrikalar

 

Sanayi ve Ticaret Bakanlığının kredi desteği ile Tuzla İlçesinde kurulmuş olan İstanbul - Kazlıçesme Organize Deri Sanayicileri Derneği, 1982 yılında İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Teşekkülü tarafından imzalanan protokol ile İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi adıyla kurulmuş ve daha sonra 15.04.2000 tarih ve 24021 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 4562 sayılı Organize Sanayi Bölgeleri Kanunun yürürlüğe girmesiyle tüzel kişiliğini kazanmıştır. Bölgemizin, Büyükşehir statüsünde olan İstanbul gibi Türkiye’nin ve dünyanın en önemli merkezlerinden birinde kurulu olmasının önemli avantajları bulunmaktadır.

 

TEM Otoyolu Bölge’nin kuzey doğusundan geçmekte olup, “BÖLGE” ye 2 km lik kısa bir bağlantı yolu ile ulaşılmaktadır. Yine Bölgemiz Sabiha Gökçen Hava Alanına  yaklaşık 5 km, deniz ulaşımına ise 10 km uzaklıktadır.

 

92.500,00 m2. lik alan üzerinde kurulu olan Atıksu Arıtma  Tesisimiz Dünyada, Deri Sanayi Atık Sularını Arıtan Tesisler arasında, “en büyük ve en etkili Arıtma Tesisi” unvanını kazanmış bulunmaktadır.

 

İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi  stratejik konumuyla birlikte altyapısı, çevre düzenlemesi, arıtma tesisi, cami ve çarşı kompleksiyle önemli bir cazibe merkezi olmakla birlikte 1000 adet işyerinde 20.000 den fazla çalışanıyla çok önemli bir üretim ve istihdam merkezidir.