Grand Yavuz Hotel

Galeri

Telefon

0212 517 17 12

Sektör

4 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.grandyavuzhotel.com

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Piyerloti Cad. No:71/B Sultanahmet 34126 İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Grand Yavuz Hotel 4 yıldızlı otel

 

Sultanahmet'teki 4 yıldızlı oteller

İstanbul Sultanahmet'teki 4 yıldızlı oteller

 

Zariflikle lüksü harmanlayan bu konforlu Grand Yavuz Hotel'in yakın zamanda yenilenmiş oda ve süitleri size İstanbul'da eşsiz ve unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.

 

Şehri dolaştığınız bir günün ardından dinlenmeniz için ideal olan odalar kadar banyolar da geniş ve lükstür. Sauna, Türk hamamı, sağlık havuzu ve masaj imkânları bulunan sağlık kulübümüzde dinlenip gevşeyebilirsiniz. Tarihi kent merkezi Sultanahmet'te elverişli bir konumu sayesinde birçok tarihi mekân yürüme mesafesindedir. 10 veya daha kısa sürelik yürüyüşle Sultanahmet, Aya Sofya, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Kapalı Çarşı ve Arkeoloji Müzesi'ne ulaşabilirsiniz. Tramvay, Deniz otobüsü, Boğaz şehir hatları iskelesi, Mısır Çarşısı ve Süleymaniye Camii de yürüme mesafesindedir.

 

Oda Özellikleri: 111 adet yeni dekore edilmiş oda ve süitle size eşsiz bir İstanbul deneyimi sunar. İstanbul'da kaldığınız süre boyunca size geleneksel Türk misafirperverliği ile hizmet vermektedir.  Banyolar lüks olduğu kadar ferahtır. Tüm banyolarda duş ve küvet bulunmaktadır. Grand Yavuz Oteldeki tüm odalar zevkli ve fonksiyonel eşyalarla dekore edilmiştir.

 

beyoglu otelleri 4