Gar Deri

Galeri

Telefon

0 212 541 59 48

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

http://www.garderi.com.tr/

Email

info@garderi.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Kemal Paşa Mah. Nebioğlu Sok NO:3 Sefaköy/İST

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Gar Deri Tekstil

 

Sefaköy deki Dericiler

Küçükçekmece Sefaköy deki Dericiler

 

Deri sektörü konusunda, üretim ve satış amacıyla 1988 yılında Sefaköy/İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, üretim ve sağlam temellere dayalı etik işletme modeliyle, her gün modada ki trendin nabzını tutup bunu üretimine entegre edebilen üretim anlayışıyla, hem Türkiye'ye de hem de Dünya'da ki sektörel taleplere en doğru şekilde geri dönüş yapmayı hedeflemektedir.

Gar Deri ürünlerinin kalite tescil merceği resmi kurumların yanında ihracat yaptığımız Dünya'nın birçok ülkesinde bulunan deri ithalatçılarıdır. Bugün Rusya'dan başlayan ihracat zincirimiz Avrupa'nın her noktasında ki ithalatçıları kapsamaktadır. Gar Deri'nin özellikle yoğunlaştığı hedef pazar ülkeleri içerisinde Almanya, Norveç, Rusya, Danimarka, Belçika gibi birçok kaliteye önem veren ülkeler ön sırada yer almaktadır.

Firmanın yıllık üretim kapasitesi toplam 50.000 adet olup bu üretim deri ceket, deri pantolon, deri etek vb deri ürünlerini kapsamaktadır. Üretimin tamamı kendi tesisinde yapılmakta olup, hamdan deri işleme işlemini de müşteri talepleri doğrultusunda Çorlu'da ki tabakhanesinde yapmaktadır.