Elite World Hotel

Galeri

Telefon

+90 212 313 83 83

Sektör

5 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.eliteworldhotel.com.tr

Email

infoistanbul@eliteworldhotels.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Şehit Muhtar Caddesi No:42 34435 Taksim/İstanbul/TURKEY

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Elite World Hotel 5 Yıldızlı Otel

 

Bir ayrıcalıklar dünyasının kapısını konuklarına çana Elite World Hotels, üstün hizmet anlayışıyla bir tatilden çok şey bekleyenlerin adresidir. Dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biri olan İstanbul Taksim'de sizlere farklı bir tatil yaşama ayrıcalığı tanıyor.

 

Sanat ve tarihin içe içe yaşandığı muhteşem konumda mükemmel bir tesiste konaklamanın farkını yaşayacak avantajlarından en iyi şekilde faydalanabileceksiniz. Konforun ihtişamını en harika şekilde konuklara yaşatan mükemmel dizaynlara sahip odaları ve huzurlu mekânları ile birlikte konuklarına 5 yıldızlı hizmet ayrıcalığını yaşatıyor.
İşletmenin odalarında şıklığı ve zarafeti aynı anda yaşama olanağı bulacak, yorucu bir günün tüm olumsuz etkilerini dinlenerek üzerinizden atacağınız jakuzi keyfini yaşayacaksınız. Odaları kadar restoranlar ı da şıklık ve ferahlıklarıyla konuklarına Türk ve dünya yemeklerinin seçkin örneklerini büyük bir keyifle tatma olanağı sunmaktadır. Yemeğin sanata dönüştüğü bu mükemmel restoranda dilerseniz dünya ve geleneksel Türk yemekleri klasik örneklerini tatmanın ayrıcalığı yaşaya bilirsiniz. Lobi bar mükemmel atmosferi ve canlı müzik ile sizlere keyifli bir dinlenme ve sevdiklerinizle baş başa hoşça vakit geçirme ayrıcalığı yaşatıyor.

Toplam 1200 kişilik kapasiteye sahip 9 toplantı salonu bulunmaktadır. Şehir dışına çıkmadan sakinlik içerisinde tüm yorgunluğunuzdan ve stresten arınabileceğiniz hizmetleriyle sağlık kulübü sizleri yeniliyor, zindelik ve canlılık katıyor. Tesiste havuz sonrası iyi bir sauna keyfi ve ya buhar banyosu seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Türk hamamında kese ve köpük masajı uygulanmaktadır.