Ece Bar

Galeri

Telefon

0216 650 19 00-01-02

Sektör

Barlar

Web Sitesi

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Ihlamurkuyu Cad. Ağaoğlu My Town, Ümraniye/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Ece Bar Barlar

Ümraniye Bağlarbaşı daki Barlar

 

Ece Bar, Kuruçeşme’nin seçkin mekânlarından biri olmayı sürdürüyor. Mekânın alt katı Aynalı Meyhane, üst katı ise Ece Bar ve Restaurant olarak faaliyet gösteriyor. Ece Bar, boğaza bakan manzarası eşliğinde konuklarını karşılıyor.

 

Konuklar, Cuma-Cumartesi geceleri Aynalı Meyhane’de, Sezen Aksu’nun vokalistliğini yapmış olan Nurcan Esen’in şarkıları eşliğinde, dostlarla yapılan hoş sohbetlerin ve paylaşılan eğlencenin keyfine varıyor.
Öte yandan, Cuma-Cumartesi geceleri Ece Bar-Restaurant’ta Asu Maralman ve Baha Boduroğlu söylediği her dilden –Ermenice, Fransızca, İspanyolca, İngilizce- şarkılarla ve Asu Maralman’ın söylediği dillerden düşmeyen eski ama eskimemiş şarkılarla, konukların kulaklarının ve gönlünün pasını siliyor.

Ağaoğlu Resort’un bünyesindeki My Town Ece Bar ise, diğerlerinden daha farklı bir üslupla karşımıza çıkıyor. Şıklığın ve kalitenin ön planda olduğu My Town Ece Bar’da da iki haftada bir, Cuma günleri Ece Bar Kuruçeşme’nin müdavimlerinin yoğun isteği üzerine Asu Maralman sahne alıyor.

Ece Bar-Restaurant sınırsız yemek ve içki olanaklarını içinde barındıran fix menüsü ve menüsündeki Ege mutfağına ait meze çeşitleri ve yemekleri ile dikkat çekiyor. Ege Mutfağı ’nın “ zeytinyağı ağırlıklı, sağlıklı ve leziz yemeklerinin ağırlıkta olduğu zengin menüde, Ege’ye has kokularla renklere rastlanabiliyor.