Demsa Isıl İşlem

Galeri

Telefon

+90 216 378 11 93

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.demsaisilislem.com.tr/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Sanayi Mahallesi Hızır Reis Caddesi No:18 Kurtköy - Pendik / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Demsa Isıl İşlem

 

Kurtköy deki sanayi ve fabrikalar

Pendik Kurtköy deki sanayi ve fabrikalar

 

MİSYONUMUZ

Isıl işlem sektöründe güvenilirliği,hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile lider bir marka olarak müşteri beklentilerini, çevreye zarar vermeden karşılayan çözüm ortağı bir kurum olmak.

 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilme özelliğimizin sürekliliğini sağlamak. TÜRKİYE’de, sektörümüzde kullanılan ileri ısıl işlem teknolojilerini uygulayarak ilk tercih edilen, güvenilir, saygın bir ticari marka iddiamızı yeni hedeflere taşımak.

 

TARİHÇEMİZ

DEMSA ISIL İŞLEM SAN.TİC ve LTD.ŞTİ.2005 yılında Oğuzhan DEMİRCİ tarafından, İstanbul Anadolu yakası, Kartal ilçesinde tuz banyoları ve tav fırınları bölümleri ile kurulmuştur. 2009 yılında Pendik Kurtköy’de, 2500 m2 alanda fabrika yatırımını tamamlayarak büyüme sürecine yeni bir aşamaya taşımıştır.

 

Yine 2009 yılında, yurt dışında partner olarak çalıştığı ısıl işlem fırın üreticilerinin geliştirdiği elektrik ısıtmalı gaz atmosfer kontrollü 500 kg/saat kapasiteli ilk Kontiniu ısıl işlem hattını devreye almıştır. Müşteri memnuniyeti ve beklentileri doğrultusunda artan talebi karşılamak adına; 2011 yılında ikinci elektrik ısıtmalı gaz atmosfer kontrollü 500 kg./saat kapasiteli Kontiniu ısıl işlem hattını faaliyete geçirmiştir.

2013 yılında son teknoloji ile donatılmış bilgisayar ve PLC kontrollü elektrik ısıtmalı gaz atmosferli 750kg./saat kapasiteli Kontiniu ısıl işlem hattını hizmete sunmuştur. Bu sayede toplamda tav fırınları ve Kontiniu hatlar olmak üzere üretim kapasitemiz, 2 ton/saate ulaşmıştır.

 

DEMSA ISIL İŞLEM müşteri portföyünde; bağlantı elemanları, otomotiv, beyaz eşya, savunma, inşaat, makina ve yedek parça sanayinden 500’ü aşkın firma bulunmaktadır. Şirketimiz, müşterilerinin ısıl işlem ihtiyaçlarını uygun fiyat, yüksek kalite ve zamanında teslimat performansı ile karşılamayı ilke edinmiştir.

 

DEMSA ISIL İŞLEM, hizmet vermiş olduğu müşterilerinin partner firması olarak sektörde lider kuruluş haline gelmiş, yapılan tüm yatırımlarla birlikte kaliteden ödün vermeden, teknolojiyi kullanarak, nitelikli eleman istihdam ederek, müşterileri için en uygun çözümü sunmayı temel çalışma prensibi haline getirmiştir.