Cvk Hotels Taksim

Galeri

Telefon

0212 393 40 00

Sektör

4 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.cvkhotels.com

Email

info@cvkhotels.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Sıraselviler Caddesi No:11 Taksim-Beyoğlu/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Cvk Hotels Taksim 4 yıldızlı otel

 

Taksim'deki 4 yıldızlı oteller

İstanbul Taksim'deki 4 yıldızlı oteller

 

Birbirinden ayrı karakterlerde zarifçe dekore edilmiş odaların bulunduğu bu 4 yıldızlı otel, Beyoğlu`nun merkezinde, Taksim Meydanı üzerinde yükselmektedir.

 

Oteldeki cam duvarlı Mediterranean Restaurant, boydan boya Boğaz manzarası sunmaktadır. CVK Hotels Taksim`deki lüks Ocean Spa`da geleneksel köpük masajlarının yapıldığı mermer bir hamam, bir Fin saunası ve son teknolojileri kullanan bir spor salonu vardır. CVK Taksim`in konukları zeytin, dürüm ve hamur işleri içeren büfe kahvaltının tadını çıkarabilir. Alakart öğle ve akşam yemekleri otelin şık iç mekânlarında veya panoramik terasında servis edilir. Oteldeki 3 bar içeceklerle hizmet vermektedir ve vitamin barda günlük taze meyve suları sunulmaktadır.

 

Ücretsiz Wi-Fi ve duvara monte edilmiş interaktif LCD TV`ler CVK Taksim`in odalarına modern bir dokunuş katmaktadır. Bazı odalar, içinde kadife koltuk veya antik stilde sehpa bulunan bir balkona sahiptir. CVK Hotels Taksim`de, odalarda saç kurutma makinesi, Playstation ve blu-ray oynatıcı kiralama hizmetinin yanı sıra Blackberry, Nokia ve iPhone için şarj aletleri gibi benzersiz hizmetler sağlamaktadır.

kız kuklesi Bowling