ÇİÇEK BAR

Galeri

Telefon

0212 244 26 19

Sektör

Barlar

Web Sitesi

http://www.cicekbar.com

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Billurcu Sok. No:25 Sıraselviler Cad. Taksim-BEYOĞLU/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Taksim’den Sıraselviler’e girdiğinizde yol, 100 metre sonra üçe ayrılır. Ortadaki yola devam edin 20 metre sonra sağda tek katlı bir villa göreceksiniz. İşte Çiçek Bar orada sizi beklemektedir...

 

Çiçek Bar; 26 yıl önce Çiçek Film Şirketi’nin ofisinin yerinde açılan ve 25 yıldır sinemacılara, sanatçılara sinema seven dostlarına hiç bozulmadan hizmet veren bir mekân. Eski ismi “Çiçek Film” ve sahibi “Çiçek Arif” ten dolayı “Çiçek Bar” adını takmışlar. Oysa mekânın asıl adı “Sinema Sevenler Derneği”.

Bildiğiniz tüm ünlü sinema, tiyatro, resim, müzik, edebiyat ve sanatın her türünden sanatçıların uğrak yeridir Çiçek Bar.

Çiçek Bar, her gün saat 17:00’de açılır ve 24:30’da kapanır.

Çiçek Bar'da müzik 22:00’de başlar ve 24:30’da biter.

Salı ve Cumartesi günleri; Özlem Yüksek ve Sergio’nun sunduğu günümüz popüler şarkıları eşliğinde eğlenceli bir gece geçirmek güzeldir.

Çarşambaları; coşkulu performansı, güçlü sesi ve gitarı eşliğinde seslendirdiği harika şarkılardan oluşan geniş repertuarıyla Attila Demircioğlu Çiçek Bar’da sahne almaktadır.

Çiçek Bar, hiçbir yerde görülmemiş Atatürk posterlerini, özel yaptırılmış Atatürk fotoğrafı bulunan kupaları ve Mac Arthur’un Atatürk ile ilgili anılarında sözü geçen söyleşisini Türkçe’ ye çevirdikten sonra broşür halinde getirerek, O’nun ne büyük bir dahi olduğunu kanıtlayan belge olarak tüm üyelerine dağıtmıştır.