Cevahir Deri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Galeri

Telefon

(+90) 216 394 05 40

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

http://cevahirderi.com/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Organize Deri Sanayi Bölgesi V-3 Parsel Tuzla - İstanbul / TÜRKİYE

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Cevahir Deri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

 

Tuzla daki Dericiler

İstanbul Tuzla daki Dericiler

 

Temeli 1935 yılına dayanan Cevahir Deri İstanbul’un dogusunda Bolu/Gerede’de faaliyetlerine başlamıştır. Gerede’deki fabrika geliştirilip modernize edilmiş; ihtisas sahası olarak da güvenlik güçleri personelinin (asker, polis vb.) ekipmanlarında kullanılan derilerin üretimi seçilmiştir. Bu konuda yapılan çalışmalarla oluşan ve giderek artan birikim Cevahir Deri’yi sözkonusu ürünlerde aranılan, güvenilir ve sözsahibi bir firma konumuna getirmiştir.

Zorlu testlerden geçen, Gore-tex özelliğine sahip, hava geçirip su geçirmeyen nitelikteki bu ürünler Türkiye’de Cevahir Deri ismi ile özdeşleşmiştir.

 2005 yılında yeni üretim birimi inşaatı Tuzla’da İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde tamamlanmış olup Türkiye deri sanayinin en modern tesis ve makine parkurlarından biriyle üretime başlanmıştır. Bu yeni tesisle birlikte ayakkabılık ürünler dışında, saraciylik, giysilik ve döşemelik giysilere yönelik çalışmalar yapılmış ve ürün gamına dahil edilerek piyasaya sürülmüştür.Yaşadığımız dünyadaki değişen koşulların farkında olan ve çevre koruma bilinci ile hareket eden Cevahir Deri, vejetal ve wet-white ürünleri ürün gamına ekleyerek bu sürece katkıda bulunmaktadır.