BMW Gençler Servis

Galeri

Telefon

0212 481 82 83

Sektör

Oto Sanayi

Web Sitesi

http://www.bmwservisistanbul.com/

Email

genclerbmw@genclerservis.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Yılanlı Ayazma Yolu Cemal Sertel Sitesi No:18/9 Cevizlibağ / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

BMW Gençler Servis

 

Zeytinburnu'ndaki oto sanayileri

Zeytinburnu - Sanayi Bölgesi'ndeki oto sanayileri

 

Hulusi Sekil tarafından kurulan Gençler BMW Servisi, BMW Servisi konusunda eğitimli ve profesyonel bir ekiple hizmet verilen Topkapı Cevizlibağ‘daki Gençler BMW Servisi, 1987 yılından bu yana BMW, Land Rover ve Mini Cooper sahibi binlerce değerli müşterisine BMW Servisi olarak hizmet vermiştir.

 

Merkezi Topkapı Cevizlibağ’da olan Gençler BMW Servisi, Yeşilyurt Land Rover Servisi ile Gençler BMW Servisi nin ikinci şubesini açmıştır. Cevizlibağ’daki BMW Servisi mizde ve Yeşilyurt’taki Land Rover Servisi mizde modern cihazlarımız ve BMW Servisi konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş uzman kadromuzla tüm BMW, Land Rover ve Mini Cooper marka araçların servisi, bakımı, yedek parça temini ve ikinci el satışı konularında hizmet vermekteyiz.

 

Yurt dışından ithalatını da kendimiz yaptığımız BMW, Land Rover ve Mini Cooper markalarına ait zengin yedek parça ve aksesuar stoğumuzla BMW Servisi olarak araçlarınıza 7/24 hizmet vermekteyiz. BMW Servisi olarak, yedek parçadan sigortaya, finansmandan ikinci el satış ve takas hizmetine kadar geniş bir yelpazede Full Servis veriyoruz. Servis, bakım ve onarımda size ayrıcalıklı hizmetler sunan en titiz BMW Servisi lerinden birinde olduğunuza emin olabilirsiniz.