Blackk Club

Galeri

Telefon

0 212 236 72 56

Sektör

Gece Kulüpleri

Web Sitesi

http://www.blackk.net

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Muallim Naci Cad. No:71 Ortaköy - İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Blackk Club Gece Kulübü

 

Ortaköy deki Gece Kulüpleri

Beşiktaş Ortaköy deki Gece Kulüpleri

 

Kuruçeşme sahil şeridinde bulunan Blackk, İstanbul sosyetesinin son zamanlarda tercih ettiği mekanlardan biri. Blackk'de magazin basınından tanıdığınız birçok isme ve yabancı iş adamlarına rastlamak mümkün. Emre Ergani'nin işletmesini üslendiği mekan, adına uygun olarak siyah ve altın renklerle döşenmiş.

Alt katta yer alan Club bölümünde, mekanı geniş gösteren ve değişik ışık oyunlarıyla mekana gizem katan dore kaplama aynalar ve Blackk’in simgesi haline gelen,yurtdışından özel olarak getirtilen disko topu ve uzun dore zincirler şıklığı Club ruhuyla birleştiriyor. Andy Warhol tasarımlarını anımsatan abajurlar mekanı yumuşaklıkla aydınlatıyor.

Inter aktif partileri, kalitesi ve ağırladığı seçkin isimlerle iki yıldır adından söz ettiren Blackk’ in club bölümü bu yıl da iddialı.Giriş ücretinin bulunmadığı, 350 kişi kapasiteli mekan, DJ Ayhan Korkmaz’ın direktörlüğünde ve commercial müzik eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar dans edip, sürpriz showlar izleyebileceğiniz alternatif bir mekan olmaya devam ediyor.