Beynova Hotel

Galeri

Telefon

0212 854 00 11

Sektör

4 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.beynova.com.tr

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Cumhuriyet mah. E-5 karayolu üzeri 1995 Sok. No:1 Esenyurt-beylikdüzü/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Beynova Hotel 4 yıldızlı otel

 

Esenyurt'taki 4 yıldızlı oteller

İstanbul Esenyurt'taki 4 yıldızlı oteller

 

BEYNOVA HOTEL Eylül 2009 tarihinde açılmış olup, Atatürk Havalimanı’na, CNR Fuar alanına ve Dünya Ticaret Merkezi’ne 15 km. Tüyap Beylikdüzü Fuar Merkezi’ ne, 1 Km: Hadımköy, Kıraç, Büyükçekmece sanayi bölgelerine yalnızca 2 km mesafededir.

 

87 adet deluxe,1 adet engelli odası olmak üzere toplamda 88 odadan ibarettir. 85 kişilik alacarte Restaurant, 70 kişilik kahvaltı salonu,72 kişilik nova bar, 35 kişilik work shop toplantı salonu, 90 araçlık kapalı otopark ve 130 araçlık açık otopark bulunmaktadır. Tüm odalarda LCD Ekran Televizyon, Direk Telefon, açık Minîbar, odalarda çay ve kahve yapabilme özelliği kettle, safe box, odalarda ve otel içerisinde ücretsiz kablosuz hızlı ADSL erişimi, uydu yayını, dıgıtürk yayını, özel TV kanalları, Her mevsime göre ayarlanabilir iklimlendirme, duş, müzik yayını, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Sauna, Türk hamamı ve masaj çeşitleriyle günün yorgunluğunu atabileceğiniz ayrıca aletli gym, yoga ve plates ile ruhunuzu ve bedeninizi güçlendirebileceğiniz sağlık kulübü de bulunmaktadır.

 

BEYNOVA HOTEL İstanbul'un yeni cazibe merkezi olan Beylikdüzü’nde güvenli, kaliteli, profesyonelliği, vizyonu ve yenilikçiliğiyle misafirlerine hizmet vermektedir.

 

Bütün odalarda klima, LCD ekran, digiturk, internet erişimi, saç kurutma makinesi, kasa, minîbar mevcut olup, engelli, misafirler için dizayn edilmiş odaları mevcuttur.