Best Western Senator Hotel

Galeri

Telefon

0212 528 18 65

Sektör

4 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.senatorhotel.com

Email

info@senatorhotel.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Gençtürk Cad. Şirvanizade Sok. No:7/11 Şehzadebaşı-Beyazıt/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Best Western Senator Hotel 4 yıldızlı otel

 

Beyazıt'taki 4 yıldızlı oteller

İstanbul Beyazıt'taki 4 yıldızlı oteller

 

Tarihi Şehzadebaşı yarımadasında konumlu olan ve her türlü hizmeti veren İstanbul’daki BEST WESTERN Senator Hotel, inanılmaz değer ve kalitede hizmetler, konforlu olanaklar ve Topkapı Sarayı ve Sultanahmet Camii de dahil olmak üzere tarihi cazip mekanlara ve noktalara uygun bir lokasyon sunmaktadır.

 

BEST WESTERN Senator Hotel’in, klima, LCD ve uydu TV, mini-bar, bagaj rafı ve yüksek hızda Internet erişimi olanaklarına sahip 102 adet güzel döşenmiş odası bulunmaktadır. Misafirler, her sabah zengin açık büfe kahvaltı ikramı ve her akşam Lobby Bar’da kokteyl ile ağırlanmaktadır.

 

Bu, İstanbul otelinin diğer özellikleri arasında, Atatürk Havalimanı için ücretsiz özel servis, concierge hizmeti, ücretsiz otopark ve vale park hizmetleri, yüksek hızda Internet erişimi ile tam donanımlı olan samimi ve cazip Lobby Bar yer almaktadır. Daha fazla konfor ve kolaylık için, BEST WESTERN Senator Hotel güzel ve neşeli bir dekorda çeşitli yemek seçenekleri sunan rahat bir restauranda ev sahipliği yapmaktadır.

 

BEST WESTERN Senator Hotel, dünyaca ünlü şehir simgeleriyle, saraylarla, müzelerle ve alışveriş merkezleriyle çevrili olan İstanbul’un merkezinde konumlanmıştır. Misafirler, özellikle otelden görünen çeşitli tarihi manzaranın keyfini yaşayacaklardır. Misafirler, otelden kısa bir yürüyüşle, Kapalıçarşı’yı, Ayasofya Müzesi’ni, Yerebatan Sarnıcı’nı, Arkeoloji Müzesi’ni ve Türk ve İslam Eserleri Müzesi’ni keşfederek günlerini geçirebilirler.  

 

fatih otelleri fatih 4 yildizli