Beso Bar

Galeri

Telefon

0212 251 31 83

Sektör

Barlar

Web Sitesi

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İstiklal Cad. Sahne Sk. No: 22 Beyoğlu İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Beso Bar Beyoğlu Barlar

 

Sıraselviler deki Barlar

Beyoğlu Sıraselviler deki Barlar

 

Tarihi Cumhuriyet Meyhanesi’nin karşı köşesi artık sahipsiz değil!

Balık Pazarının ‘’yok yok’’ köşesinde artık bir de BESO CAFE-BAR var. Restorasyonu henüz tamamlanmış dört katlı yeşil binasıyla terasından İstanbul’a tepeden baktığınız gerçek bir ‘’konsept’’ mekanı. Nasıl mı? Giriş katında daha çok aperatif yiyecek içecek servisi yapılıyor olup, cafe tarzı oturmayı tercih edenlere hitab ederken, 1. katında da renklerin ve kadife yumuşaklığının; rahatlık ve bol yastıklarla tamamlandığı ‘’HAREM’’ konsepti; yayılmak isteyenler için ideal!!!

2. katında ise iş çıkışında biraz atıştırmak ve günün yorgunluğunu birkaç yudum ve birkaç kelam dedikoduyla atmak isteyen modern kentli tarzını benimseyenlere uygun aynalı dekorasyonu ve deri konforuyla ‘’ YİPPİ‘’ konsepti mevcut...Terasta ise kaliteli müziklerden hoşlanan ve İstanbul manzarası eşliğinde kafa dinlemek isteyenlere uygun ‘’KAFANAGÖRETAKIL’’ konsepti hakim! Ayrıca şunu da eklemek gerekiyor ki terasta da bir küçük ‘’GİZLİCHILLOUTKÖŞESİ’’ var; ‘’şşşttt aman kimse görmesin’’ diyenler için... duyurulur!!!

Eğer derseniz ki ‘’Biz, arkadaşlarla Biz Bize olmak istiyoruz!!’’, onun da çaresi var! Beso’da toplu rezervasyon yapılabildiği gibi, katlar gruplara da kapatılabiliyor!

Gencecik sevgi pıtırcığı çalışanları, kocaman kupaları, yastıkları, aynaları, koltukları, duvarları...renkleri, resimleri, rahatlığı, yumuşaklığı ile yepyeni bir bar.