Bakkaloğlu Suni Deri

Galeri

Telefon

0212 458 47 47 - 48

Sektör

Dericiler

Web Sitesi

http://www.bakkaloglusunideri.com/

Email

info@bakkaloglusunideri.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Gedikpaşa Camii Sk. Aydınlar Han No:18/A Beyazıt/İST.

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Bakkaloğlu Suni Deri

 

Beyazıt taki Dericiler

Fatih Beyazıt taki Dericiler

 

İş hayatına 1985 yılında Yusuf Bakkaloğlu ve Muammer Bakkaloğlu tarafından Gedikpaşa cami sokaktaki belediye hanında suni deri satış toptancılığı ile başlamıştır.

Bakkaloğlu Suni Deri 25 yıldır daima gelişmeleri destekleyen, genç ve dinamik yapısıyla kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarıyla bugün 5 şubesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. 2011 yılından beri TEKNOPLAST SUNİ DERİ olarak 50 çalışanı ile üretim hayatına başlamıştır.

Astarlık, ayakkabılık, çantalık, giyimlik, döşemelik, maskelik, terliklik, kemerlik, ürün çeşitliliği ile TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY,DE faaliyete başlayan firmamız kısa sürede kendini piyasaya kabul ettirmiş,  köklü ve büyük suni deri firmaları arasında saygın bir yer kazanmıştır.

Misyonu;  Gelişen ve değişen dünya teknolojisinde her zaman daha iyisini yapmak, hedeflerimiz doğrultusunda hep yeniliklere açık olmak ve her zaman kendini yenileyen bir firma olarak baba Yusuf Bakkaloğlu’nun kurmuş olduğu bu müesseseyi bizden sonraki nesillere daha güvenle ve inançla taşıyabilmektir