Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları

Galeri

Telefon

0 212 570 08 09

Sektör

Dil Kursları

Web Sitesi

http://www.amerikankulturbakirkoy.com

Email

bakirkoy@amerikankultur.org.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

ZEYTİNLİK MAHALLESİ BİLGE SOKAK NO:5 BAKIRKÖY İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları

 

Bakırköy deki Dil Kursları

İstanbul Bakırköy deki Dil Kursları

 

Köklü dil eğitim anlayışını çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyen Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Türkiye'nin farklı bölgelerine kadar ulaşmış,64 ilde 75 temsilcilikle en yaygın yabancı dil eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye'deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

Öğrencilerine Amerika ve İngilterede bulunan okullarında pratiğe yönelik 15'şer günlük eğitim programları da bulunmaktadır. Asıl meslekleri dil öğretmek olan Türk ve yabancı eğitim kadrosunun kalitesini sürekli koruyan, modern teknik donanıma sahip bir kuruluştur.

Avrupa Dil Pasaportu, Avrupa Birliği ülkelerinde yabancı dil eğitimini belli bir program içinde standart hale getirmiş, tüm Avrupa Birliği'nde geçerli resmi bir projedir.

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları, eğitim sistemini, Avrupa Dil Pasaportu'na uyarlamış Türkiye'deki birkaç eğitim kurumundan biridir. Kurumumuzda Milli Eğitim sertifikası ile birlikte Avrupa Dil Pasaportu da verilmektedir. Dil eğitimi aynı zamanda Avrupa Birliği standartlarına uygundur.