Asestetik Saç Ekimi Merkezi

Galeri

Telefon

0212 241 32 41

Sektör

Saç Ekim Merkezleri

Web Sitesi

http://www.sacekimmerkezi.com/

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Valikonağı Cad. Atabey apartmanı no : 81 daire :4 Nişantaşı / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Asestetik Saç Ekimi Merkezi

 

 

Nişantaşı ndaki Saç Ekim Merkezleri

Şişli Nişantaşı ndaki Saç Ekim Merkezleri

 

 

Saç Ekimi operasyonları tüm dünyada en çok yapılan estetik ameliyatlardandır… Bu ameliyatlar, estetik cerrah nezaretinde yapılması gereken  çok ciddi operasyonlardır.

Saç ekimi operasyonları ülkemizde de sıklıkla yapılan ve gün geçtikçe büyüyen bir sektör haline gelmiştir. Dünya geneline bakıldığında saç ekim operasyonları diğer ülkelere kıyasla daha ekonomik rakamlara ve kaliteli şekilde yapılmaktadır. Bu yüzden dünyanın çeşitli ülkelerinden saç ekimi operasyonları için merkezimize hastalar gelmektedir.

Saç ekim merkezi olarak hizmet politikası temelinde kaliteli, problemsiz saç ekimleri yaparak hastaların hayallerini onlara sunabilmektir. Operasyon sonrasında hastanın memnuniyeti  kurumu mutlu etmektedir. Bu bağlamda saç ekimi ameliyatlarını büyük bir titizlikle tecrübeli bir ekiple ve estetik cerrahi uzmanı eşliğinde gerçekleştirmektedir.

1998 yılından itibaren değişmeyen kadrosuyla birlikte 1000 lerce başarılı operasyona imza atmakla gurur duymaktadır. Yola çıktıkları o günden bu güne dek saç ekimindeki gelişmelere büyük katkılarda bulunmuşlardır. Birçok sağlık çalışanını yetiştirerek saç ekimine kazandırmış ve bu sayede eğitim misyonunu da yerine getirmiş oldular.

Saç ekim tekniğini en uç noktaya taşıyarak FUE GOLD saç ekim tekniğini geliştirmişlerdir. Saç ekiminde mükemmelliği yakalayarak hastalarına hayal ettiği saç ekimini yapmak için müşterilerini klinik veya hastaneye beklemektedir.

Saç ekim operasyonlarınızı Op. Dr.  ALİ MEZDEĞİ liderliğindeki  estetik cerrahi ekibiyle gerçekleştirmektedir. Saç ekimi ve uygulanan FUE GOLD saç ekim tekniği hakkında her türlü sorularınız için estetik cerrahi ekip şefi Selin Toprak a ulaşabilirsiniz……