Antik Brode

Galeri

Telefon

0216 491 18 22

Sektör

Home Style

Web Sitesi

http://www.antikbrode.com

Email

antikbrode1959@hotmail.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İSMET PAŞA CAD. NO:31/A PENDİK/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

 

Pendik teki Home Style Firmaları

Pİstanbul Pendik teki Home Style Firmaları

 

1971 yılında Zeytinburnu’nda başladı antik brode. Manifatura ile başlayan, mefruşat da aynı yıllarda ürün çeşitliliğine eklendi. 1981 yılında Bağdat Caddesi, 1984 yılında Unkapanı ve 1986 yılında Pendik de bildiğimiz işi, perde sanatını on iki personel ve iki atölye ile icra etmeye devam ediliyor. 

Sektörde kalite çıtasını  yükseltecek oluşumların içinde olan antik brode. Kaliteyi yaşam tarzı olarak sunuyor. Bu üç aşamada değerlendirilebilir. Kalitenin olmazsa olmazı, ilk aşaması olan satılacak ürünlerin seçimidir.

Bu seçimde sadece; çeşitlilik, ürün kalitesi değil satılacak ürünleri seçerken dikkat edilen kriterler, aynı zamanda satılacak ürünlerin alınacağı firmanın vizyonu, misyonu, üründe ve sektörde öncü olması, reklam ve kampanyalarla sektöre yatırım yapması ve her şeyden önce bilinir ve tercih edilir “marka” olmasına çok dikkat etmekten geçiyor.

Diğer aşama; müşteri ile ilk temas anından itibaren hizmet. Son aşama ise sonu gelmeyen aşama…her müşteriye yapılan işi sonu olmayan bir serüven görmek.