Alem-Bull Club

Galeri

Telefon

0212 291 37 43-44

Sektör

Barlar

Web Sitesi

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

ERGENEKON MAHALLESİ, HALASKARGAZİ CADDESİ, YENİ PASAJ, NO:127/1-B, HARBİYE-ŞİŞLİ/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Alem-Bull Club Barlar

 

Harbiye deki Barlar

Şişli Harbiye deki Barlar

 

Taksim, Etiler, Levent, Mecidiyeköy bağlantı yolu olan Halasgar Gazi caddesi üzerinde Harbiye, Osmanbey ve Nişantaşı üçgeninde No:127`de bulunan Zeki Müren`in Gala Numberone adını koyduğu kulüp Behlül Vural tarafından 1972 yılında açılmıştır. O tarihlerde Nil Burak, Korhan Abay, Ali Poyrazoğlu, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Ayla Algan, Lale Oraloğlu, Nükhet Duru sahne alırken Zeki Müren`de bu kadronun ve bu mekânın müdavimleri arasındaydı.

Günümüzde ise dekorasyon, ses, ışık işletme ve çalışanları tamamen yenilenmiş olan kulüp ALEM-BULL adı ile İstanbullunun ve İstanbul`a seyahat amacı ile gelen tüm yerli ve yabancı konukların hizmetine yeni kadrosunu sıkı eğitimden geçirerek hazırlayıp eğlence kadrosuna ise yurt içi ve yurt dışında ünlü DJ ler ünlü dansçılar ve ünlü sanatçılarla görüşmelerine devam etmektedir.

Herkesin ve her kesimin girebileceği kulüpte müşteri kabulünde çok seçici olduğunu da unutmamak gerekir. Kulüpte müşteri seçimi yapılırken kılık kıyafet gecelik organizasyonlara göre tarz, gelenlerin eşleri ile olup olmadığına dikkat edilmektedir. Kulübe gelirken kıyafet olarak spor ve şık giyinmeyi tercih etmeniz önerilir. Kravatlı ve takım elbiseyle gelenlere ise ceketi gömleği ve kravatı vestiyere alınıp kulüp t-shirt ü giydirilerek içeriye alınmaktadır. Gerek kadrosu gerek tasarım ve dekoru gerek mobilyası gerekse ses ve ışık düzeni ile çok amaçlı hizmet verebilecek şekilde hazırlanan bu kulüpte özel parti düğün kongre ve konferans defile seminer gibi organizasyonlara da hizmet vermektedir. Bu tip organizasyonlar için en az 1 hafta önceden görüşülmesi gerekmektedir.