Vettore Mobilya

Galeri

Telefon

0212 723 79 55

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.vettore.com.tr

Email

info@vettore.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

SELANİK CAD. NO.15 KAVAKLI-SİLİVRİ/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Vettore Mobilya

 

 

 

Silivri deki Sanayi ve Fabrikalar

İstanbul Silivri deki Sanayi ve Fabrikalar

 

 

Vettore Mobilya, 1990’da İstanbul Gaziosmanpaşa’da küçük bir atölye olarak üretim hayatına başlamış, girişimcilerinin azimli, kaliteden ödün vermeyen ve kararlı çalışmaları ile  tanınmış bir marka haline gelmiştir.
Bugün İstanbul Silivri’de 25.000 m² kapalı alanda hizmet veren entegre  tesislerinde, sadece koltuk, yatak, baza üretimi değil, yaşamınıza değer katacak tasarımlarıyla yıllarca sürecek “Vettore tadında” bir yaşam sunuyor.


Şimdilik tek vardiyada günlük üretim kapasitesi, 30 koltuk takımı, 300 parça kanepe, 100 yatak,  100 baza olan markanın esnek üretim kapasitesi çok daha yüksek kapasiteleri zorlayacak duruma gelmiştir.
Deneyimli personeli, tasarımları, yüksek kaliteli malzemeleri ve en önemlisi üretim aşkıyla, Vettore Mobilya yıllarca sektöre değer katmış ve katmaya devam edecektir.


Vettore Mobilya, Türkiye’de Marmara Bölgesinde 286 noktada,  Ortadoğu, Kuzey Afrika, Avrupa, Kuzey Amerika’da 19 ülkeye yapmış olduğu ihracatla, sürekli büyüyen ve büyürken de kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla üretim hayatına devam ediyor.