Akınpet Hayvan Ve Tarım Urunlerı

Galeri

Telefon

0 212 512 68 73

Sektör

Petshop / Veteriner

Web Sitesi

http://www.akinpet.com/

Email

info@akinpet.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Çicekciler Sitesi No: 21 Eminönü - İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Akınpet Hayvan Ve Tarım Urunlerı

 

Eminönü'ndeki petshoplar

Fatih - Eminönü'ndeki petshoplar

 

1968 yılında kurulan AKIN PET, gelişen ve büyüyen hizmet performansı ve müşteri memnuniyeti ile 42 yıldır sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

 

Genellikle canlıları çok sevmemize rağmen onlar hakkında yeterli bilgi sahibi olamadığımız bir gerçek. Bu yüzden hevesle evlerimizde ve bahçelerimizde beslemek üzere aldığımız canlıların bir çoğu telef olmakta ve kısa bir süre sonra yaşamımızı altüst etmektedir. Aslında yeterli bilgi ve deneyim edindikten sonra canlı besleyen kişilerin hayatlarının daha mutlu ,düzenli olduğuda bir gerçektir. Zaten bildiğimiz konularda genelde gereksiz masraf yapmayız. AKIN PET olarak amacımız ; daha temiz bir çevre, mutlu insan ve canlılar görmek. Bu yüzden AKIN PET dünyaca ünlü markaların bayiliği, eşsiz canlı çeşidi , fiyat avantajları , temiz ve çok çeşitli ürün kapasitesi , veteriner hekimleri ve uzman kadrosu ile oluşmuş bir kurumdur.

 

AKIN PET Eminönü semtinde tarihi çiçek pazarı ve evcil hayvan pazarında faaliyet göstermektedir.

 

Deneyimimiz ile evcil hayvanlar ve aksesuarları sektöründe müşterilerin tüm istek ve ihtiyaçlarını göz önünde tutarak; uluslar arası kalitede, modern, dünya standartlarında uygun ürün ve hizmetleri sürekli gelişimi ve daha iyiyi arayan bir düşünceyle Türk Hayvan Severler’e en itina ile sunmaktır Profesyonel çalışma prensibini yitirmeyen ekip sürekli teknik ve bilgi olarak kendini yenileyerek, üç kıtadan yapmış olduğu ithalat çalışması ve argeye önem vermektedir.

 

Kendi bünyelerindeki veteriner ekibi ve deneyimli sağlık çalışanları evcil hayvanlar üzerinde titizce çalışmaktadır. Çiftlikde çeşidi yüzleri aşan bahçe ve egzotik hayvanların tanıtımını ve satışını yapmakta.