Akbatı Avm

Galeri

Telefon

0212 397 70 70

Sektör

AVM'ler

Web Sitesi

http://www.akbati.com

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Sanayi Mah. 1655. Sk. No:6 34535 Esenyurt-Bahçeşehir İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Akbatı Alışveriş Merkezi

 

Bahçeşehir'deki avmler

Esenyurt - Bahçeşehir'deki avmler

 

Akbatı Residences & Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Esenyurt-Bahçeşehir Bölgesi'nde konumlanmaktadır. AKBATI alışveriş merkezi ve rezidanslarıyla kalite ve konfor anlayışını en üst seviyelere taşıyacak bir yaşam merkezi olarak tasarlanmış ve hayata geçirilmiştir. Alan içinde; 200'e yakın mağaza, 9 sinema salonu, dünya mutfaklarını buluşturan restoranlar, çocuk oyun ve eğitim alanları ile 3000 araçlık kapalı otopark yer almaktadır.

 

Esenyurt-Bahçeşehir Bölgesi'ne kaliteli, konforlu, ayrıcalıklı bir yaşam sunma fikriyle ortaya çıkan Akbatı Residences&Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, içinde bulundurduğu sosyal olanaklar ile ilgi merkezi olmuştur.

 

Şık cafe ve restaurantlarıyla birçok kişinin ortak buluşma noktası haline gelmesi planlanan Restaurantlar Meydanı, Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin en önemli geçiş noktalarından biridir. Alışveriş merkezine en yakın noktada bulunan Restaurantlar Meydanı, içerdiği markaları ve açık hava alanları ile ayrı bir değere sahiptir.

 

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin benzerlerinden ayıran en büyük farklılıklarından biri de Festival Park'tır. Festival Park, düzenlenecek kültürel etkinlikler, konserler ve festivaller ile bölgenin yeni buluşma noktası olacaktır.