2A Brc Autogas Lpg Dönüşüm Sistemleri

Galeri

Telefon

0216 575 59 01

Sektör

Oto Sanayi

Web Sitesi

http://www.2a-brc.com

Email

info@2a-brc.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Bostancı Oto Sanayi Sitesi A Blok No: 12 Bostancı - İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

2A Brc Autogas Lpg Dönüşüm Sistemleri

 

İçerenköy'deki oto sanayileri

Ataşehir - İçerenköy'deki oto sanayileri

 

2A BRC Autogas LPG Dönüşüm Sistemleri, Gürkan TOPUZLAR tarafından 2008 yılında İstanbul/ BOSTANCI oto sanayi sitesinde kuruldu.

 

Gürkan TOPUZLAR 1977 yılından bu yana TÜMAŞ, TÜPRAŞ, ENTES, KARBOGAZ, AYGAZ, MİLANGAZ ve ENERJİ GRUP şirketlerinde teknik ressamlık, makine mühendisliği, teknik müdür, şatış sonrası servis müdürlüğü, teknik genel müdür yardımcılığı ve genel müdür pozisyonlarında görev yaptı.

 

2005 yılında emekli olduktan sonra EPDK'dan yetkili müşavir belgesi aldı. LPG'li ve doğalgazlı araçların dönüşümü konusunda Makina Mühendisleri Odasında ve çesitli özel-resmi kuruluşlarda eğitim vermektedir.

 

Halen çeşitli LPG, CNG ve LNG firmalarına müşavirlik ve hukuki kuruluşlara bilir kişiilk hizmeti vermektedir.

 

Firma, benzinli araçların otogaza dönüşümünde kullanılan BRC LPG SIRALI OTOGAZ KİTLERİNİN yetkili servisidir. Aynı zamanda servisde, 0 km. ve ikinci el otomobillere LPG sıralı sistem montajı yapılmaktadır.

 

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerine en hızlı ve garantili hizmeti sunmaktadır. Ürünlerinin garanti süresi 2 yıl veya 100.000 km'dir.

 

Ürünleri, ECE R67-01 normlarına uygun olup, Avrupa uygunluk testleri ana üretici BRC firması tarafından yapılmıştır. Ayrıca TSE uygunluk belgesi bulunmaktadır.