Masa Başı Gevşeme Egzersizleri Nasıl Yapılır?

49735 İzlenme

Gün içerisinde yoğun çalışma sonrasında oluşan baş ağrıları ve stresten kurtulmak istiyorsanız işte size gevşeme egzersizi... Gevşeme egzersizi nasıl yapılır? Ofiste yapabileceğiniz gevşeme egzersizleri iamistanbul.tv takipçilerine özel uygulamalı olarak anlatılıyor.
 
Çoğu insan hayatının büyük bir bölümünü işyerinde geçiriyor. Bu zamanın önemli bir kısmı ise çoğu kesim için bilgisayar başında oturmak demektir. Ofislerdeki ışık ve havalandırma düzeninden, masaların açısına kadar birçok etken ise yaşam kalitesine yansıyor. Bunların üzerine, yanlış oturma düzeni, yanlış ekipman seçimi, hatalı oturuş ve hareketleri de ekleyince, günümüzde “ofis hastalıkları” kaçınılmaz oluyor.
 
Çalışan insanların çoğu kez şikayet ettiği hastalıkların başında bel, sırt ve boyun ağrıları geliyor. Bu sorunun en temel nedeninin hatalı oturma şekli olduğunu biliyor muydunuz?  Yanlış bir oturuş, kas ve eklem sisteminde pek çok soruna neden olabiliyor. Hatalı oturma düzeni  aynı zamanda, sindirim ve dolaşım sistemiyle ilgili sorunları da tetikleyebiliyor. Bu yüzden, eğer işiniz, ofisinizde uzun saatler oturmayı gerektiriyorsa doğru oturuş tekniklerini öğrenmeniz, ağrıları önlemede çok etkili olabilir.
 

Doğal Makyaj Nasıl Yapılır

Doğal makyajın en temel...

Pazartesi Sendromu Nedir

Pazartesi Sendromu | Psik...

Muammara Tarifi

Muammara Tarifi | Kökeni...

Karatede Kuşak Sıralaması Nasıldır

Koşar Karate-Do Kulübü...

Fitre Vermenin Hükmü Nedir

Dinimizde fitre vermenin ...

Maş Fasulyesi Tarifi

Yapımının kolaylığı...

Tüp Bebek Tedavisi Nasıl Yapılır

Kadın Hastalıkları ve ...

Bowling Topu Nasıl Seçilir

Bowling topu basit normal...

Çocuklarda İdrar Kaçırma Tedavisi

Çoçuklarda idrar kaçı...

Ebru Sanatı Nedir

Ebru Sanatı Nedir | Geç...