İstanbul'daki Tüm Restaurantlar

59965 İzlenme

İSTANBUL'DAKİ DİĞER RESTAURANTLAR İÇİN TIKLAYINIZ.
 

Fasıllı Sandal Sefası Göksu Marine Restaurant & Cafe'de

Yazın bitmesine sayılı günler kala, yapılması gereken müthiş bir keyif. Kentin gürültüsü ve kalabalığından uzak, bir okadar da yanıbaşımızda olan, İstanbul'un seçkin mekanlarından 'Göksu Marine Restaurant & Cafe'; Türk ve dünya mutfağı birarada sunuyor. Mekanda canlı müzik etkinlikleri, fasıllı sandal sefaları misafirler tarafından ilgi görüyor. Göksu Deresi'nin muhteşem manzarası eşliğindeki Göksu Marine Restaurant & Cafe'nin; tekneyi andıran dekorasyonuyla kapalı mekanında 110 kişi misafirini ağırlayabiliyor.

Görülmeye değer bir manzaraya sahip olan, Göksu Deresi kenarına usulca yaklaşmış olan asırlık ağaçlar ve rengarenk mevsim çiçekleri içerisindeki bahçesinde ise, oturma düzeninde 150 kişi, kokteyl düzeninde 500 kişi ağırlama kapasitesi bulunuyor.

Geçmişte Yolculuk

Kapalı mekandaki restaurantın duvarlarında, Pir-i Reis ve eski deniz haritaları yer alırken, dekorasyonda tarihi gemilerden çıkan antikalar kullanılıyor. 3 bölümden oluşan kapalı salon 90 kişi kapasiteli olup 15 kişilik şömine önü de bulunuyor. Göksu Marine Restaurant & Cafe'nin,şömine etrafındaki deri koltukları, kendinizi çok özel ve huzurlu bir atmosferde olmanızı sağlıyor. Renstoranın ambiyasına uygun Türk ve dünya mutfaklarının da seçkin lezzetleri yanı sıra olta balığınıda burada bulmak mümkün. Mekanın önünde büyük bir iskele olduğu için özel tekneler ile gelmek mümkün. Aynı zamanda, isteyenler, transfer teknesiyle alınabiliyor.

 

Anadolu Yakasındaki Cafeler

İstanbulun nefes alan, y...

Hangi Şarap Hangi Kadehle İçilir?

Şarabın ton ve berrakl...

İstanbul'da En Eski Pastane

...

Kahvenin İstanbul'a Gelişi

...

Votka İle Ne Tür Kokteyller Yapılabilir?

...

İstanbul'un En İyi Kahvaltı Mekanları

...

Boğaz Manzaralı Restaurantlar

Hafta sonunuzu boğaza na...

Baharat ve Balık

...

Balık Takvimi

...

Lakerda Nasıl Yapılır?

Temin ettiğiniz bir tene...