İstanbul'da Tercih Edilen Özel Hastaneler

20388 İzlenme

Acıbadem Hastanesi Maslak

 

Maslak daki Hastaneler

Şişli Maslak daki Hastaneler

 

 

 

Mimarisi, cihaz parkı ve özel birimleriyle dünya markası olmaya aday bir hastane… Sağlık sektöründe Türkiye’nin dünyayla yarıştığının bir kanıtı olan Acıbadem Maslak Hastanesi, sağlık alanında sundugu “5 yıldızlı” hizmetle Acıbadem Sağlık Grubu’nun yurt dışında ve yurt içindeki haklı gururu.Odaların gün ışığı alması ve orman manzarasından, ışıklandırmada yaratılan özel sistem sayesinde tavandaki ışığın hastanın doğrudan gözüne gelmesinin önlenmesine kadar her ayrıntısı, dünyaya örnek olabilecek şekilde tasarlandı ve uygulandı. Renkleri, peyzajı ve iç mimarisi ile hastaları alışık oldukları hastane ortamından çok daha uzaklara götüren Acıbadem Maslak Hastanesi, adeta ‘5 yıldızlı’ bir otel hizmeti sunuyor.

 

Hasta odaklı bir anlayışla hizmet veren Acıbadem Maslak Hastanesi’nde, hastanın tanı ve tedavisi başka bir merkeze gereksinim duyulmadan tamamlanabiliyor. Gerekli durumlarda ikinci görüş ve üst uzmanlık dallarına kolaylıkla erişilebiliyor. Üstelik bu işlemler hastane içinde dolaşmadan, özel ünitelerde yapılabiliyor.Acıbadem Maslak Hastanesi Kanser Merkezi çok geniş bir radyoterapi cihaz parkına sahip. Kanser tedavisinde normal dokuların olumsuz etkilenme riskini en aza indiren Lineer Hızlandırıcı (LINAC) Trilogy cihazı, bu hastanede bulunuyor.

 

30 dakikalık kanser tedavilerini 2 dakikaya indirebilen “RapidArc” teknolojisi… Klasik radyoterapi ile tedavi edilemeyen, kompleks bir operasyon gerektiren veya operasyonu mümkün olmayan tümörlerin tedavisinde güvenle kullanılan CyberKnife... Robotik cerrahiyle laporaskopik ameliyatlar yapan ‘da Vinci SI” robotu. Ve, 0.26 saniyede kalp anjiyosu, 4 saniyede tüm vücut tomografisi çekebilen dünyanın en düşük radyasyonlu ve en hızlı bilgisayarlı tomografisi Flash CT de yine bu hastanede hizmete sunuluyor.

 

Hastane kurulurken çocuklar da düşünüldü. Hastane ortamından daha çabuk ve olumsuz etkilenebilecekleri göz önüne alınarak çocukların hastane genelinde ayrıcalıklı olması sağlandı. Özel şekilde tasarlanmış Çocuk Hastalıkları Kliniği; çocuklar için tanı ve tedavi merkezi olarak hizmet sunmanın yanı sıra, adeta onların eğlenerek vakit geçirecegi bir oyun merkezi.


Kadıköy Kadife Sokak

Kadife Sokak, İstanbul K...

İstanbul Marriott Hotel Şişli

Şişli semtinin kalbinde...

İstanbul’a Çılgın Proje

Kanal İstanbul, şehrin ...

Medeniyetler Korosu MÜSİAD'da

Müstakil Sanayici ve İ...

İstanbul’un En Kalabalık İlçesi

Bu yılda İstanbul'un 1'...

Efba

Şaşlık, Elektirikli Is...

Tiba Cafe Restaurant

Usta ellerde hazırlanmı...

Efba Şık Mutfak Fırınları

Geniş iç hacim ve içer...

Efba Şaşlık Mutfakların Yardımcısı

Efba, elektrikli şiş ke...

Efba Elektrikli Soba

Efba Isıtıcılarıyla a...