İstanbul'da En Çok Tercih Edilen Tur Firması

67543 İzlenme

Jolly Tur 

 

İstinye deki Tur Firmaları

Sarıyer İstinye deki Tur Firmaları

 

Sektörünün önemli kilometre taşlarından biri haline gelmiştir. Kuruluşundan bu güne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online olarak birbirine bağlı 600’ü aşkın satış noktası ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Jolly Tur 3500 kişiyi bulan dev  kadrosuyla ,  her zaman en kaliteli ürünü, en uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Yurtiçi ve yurtdışı tüm otellerden ,  kültür turlarına, uçak biletinden araç rezervasyonuna, fuar hizmetlerinden kongre organizasyonlarına; sizlere sunulan her ürün uzman kadrolar tarafından titizlikle incelenerek seçilmektedir. 

2009 yılında uluslararası standardizasyon kuruluşları tarafından Kalite Standardı belgelendirilen firmamız toplam kalite yönetimi anlayışı ile geniş ürün yelpazesi ve hizmet ağının her noktasında sizlere aynı kalite ve özende hizmet sunmaktadır.

Jolly Tur sektörel yatırımlarını her zaman müşterilerini daha yakından ulaşmak adına kullanmış ve teknolojik anlamda birçok ilke de imza atmıştır. 2003 yılında Türkiye’nin ilk ve tek tatil kanalı Jolly Tatil TV’yi sizlerin hizmetine sunmuş, Mobil Türk ile yaptığı anlaşma çerçevesinde seçilen otel görüntülerinin anında cep telefonlarınıza video formatında ulaşmasını sağlamıştır. 2010  yılında  ise  akıllı telefonlar  Iphone ‘a özel yazılım geliştirip  Jolly Tur web sayfasını ve  Jolly  Tatil Tv ‘yi  cep ortamına taşımıştır.  2010  yılının son günlerinde  yapılan bir teknolojik yenilik ise  Microsoft ile  yapılan bir işbirliği sonucu Windows 7 sistemi ile  çalışan tüm bilgisayarlarda  Media  Center  projesi içinde  JOLLY TATİL TV  uygulamasının  yer alması sağlanmıştır.   Yurtiçi online rezervasyon hizmetini hayata geçirerek hizmet ağı ve kalitesindeki farkını ortaya koymaktadır.


Kadıköy Kadife Sokak

Kadife Sokak, İstanbul K...

İstanbul Marriott Hotel Şişli

Şişli semtinin kalbinde...

İstanbul’a Çılgın Proje

Kanal İstanbul, şehrin ...

Medeniyetler Korosu MÜSİAD'da

Müstakil Sanayici ve İ...

İstanbul’un En Kalabalık İlçesi

Bu yılda İstanbul'un 1'...

Efba

Şaşlık, Elektirikli Is...

Tiba Cafe Restaurant

Usta ellerde hazırlanmı...

Efba Şık Mutfak Fırınları

Geniş iç hacim ve içer...

Efba Şaşlık Mutfakların Yardımcısı

Efba, elektrikli şiş ke...

Efba Elektrikli Soba

Efba Isıtıcılarıyla a...