İstanbul'da En Çok Tercih Edilen Dil Kursu

35683 İzlenme

British Side İngilizce Dil Okulu

 

 

Beşiktaş taki Dil Kursları

İstanbul Beşiktaş taki Dil Kursları

 

 

 

British Side, British Council'in kurs bölümünü kapatması sonrasında British Council'in yöneticileri ve eğitmenleri tarafından kuruldu. British Side'ın misyonu, donanımlı eğitmenler ile modern mekanlarda kaliteli eğitim vermektir.

British Side 2006 yılında eğitimlerine başlamıştır. Kurucu ve eğitmenler 1997 yılında British Council'in Türkiye'deki kurslarını kurmuş ve sektörde bir numara olmasında çok önemli rol oynamışlardır.  Sektörde lisan eğitiminde en kaliteli kurslardan biri olarak anılmasında BC'den gelen yönetici ve eğitmenlerin kurumsal tecrübelerini British Side'a yansıtmaları önemli rol oynamıştır. Öğrenciler ağırlıklı olarak British Council'dan bu yana British Side ile devam etmektedirler. Dolayısıyla eğitim ve eğitmen kalitesi sürekli olarak eski eğitimlerle karşılaştırabilme imkanına sahipledir. Şu ana kadarki geri dönüşler British Side eğitimlerinin eskiye oranla çok daha üst düzeyde olduğu yönünde.

 

British Side kurumu, öğrencilerin alışkın oldukları eğitim standardını sürekli kılmayı, eğitim ve eğitmenleri sektörün gerektirdiği yenilik ve gelişmelere adapte etme hedeflerini koymuş bir kurumdur.

 

British Side'ın hedef belirlediği ve hiçbir şekilde taviz vermediği kalitesi sektörde takdir görmekte, yurt içinde ve yurtdışında çok önemli kurumlarla işbirliği  yapmasına olanak sağlamaktadır. Ülkemizde kurumsal ve bireysel anlamda ingilizce eğitimine ihtiyaç duyan katılımcıların aklına gelen ilk seçenek British Side olmaktadır.

 

Yurt dışında ise Cambridge Üniversitesi'nin sınav merkezi olarak seçilmesi, Quality English organizasyonuna Türkiye'den ilk üye olarak kabul edilmesi ve son olarak IDP Avustralya ile IELTS sınavlarının British Side'da yapılması konusunda anlaşma yapmaları gurur verici gelişmelerdendir. British Side'ın tercih edilmesinde (kurumsal veya bireysel) daha önce servisleri kullanan katılımcıların tavsiyeleri büyük rol oynuyor. Bu gelişmeler, British Side eğitim kadrosunun yurt içi ve yurt dışındaki firmaların yüksek beklentilerine karşılık verdiği ve eğitim kalitesinin takdir edildiği anlamına geliyor.

 

 

Beşiktaş Barbaros Bulvarı ve Ataşehir Andromeda binasında hizmet vermekte olan British Side bünyesindeki zengin sınıfı, Kütüphanesi, Film Kulübü, Bilgisayar Laboratuarı ve öğrencilerin internetten ücretsiz yararlanabileceği bir Kafési ile hizmet sunmaktadır.

 

British Side ortaklarının hepsi British Council kursunu Türkiye'de kurmuş olma tecrübesine sahip ve 1997 - 2006 yılları içinde British Council'in kaliteli bir kurs markası olarak anılmasında hepsinin katkısı olmuştur.

 

Quality English

 

Kaliteli eğitmen ve kaliteli eğitimden ödün vermeme konusunda kararlı olan British Side artık yurtdışında da tanınıyor. Ağırlıklı olarak İngiltere'deki kaliteli okulları bünyesinde bulunduran ve dünyada bazı ülkelerde belli kriterlerdeki dil okullarını bünyesine alan Quality English Türkiye'den sadece British Side'i üye olarak kabul etti.

 

Kadıköy Kadife Sokak

Kadife Sokak, İstanbul K...

İstanbul Marriott Hotel Şişli

Şişli semtinin kalbinde...

İstanbul’a Çılgın Proje

Kanal İstanbul, şehrin ...

Medeniyetler Korosu MÜSİAD'da

Müstakil Sanayici ve İ...

İstanbul’un En Kalabalık İlçesi

Bu yılda İstanbul'un 1'...

Efba

Şaşlık, Elektirikli Is...

Tiba Cafe Restaurant

Usta ellerde hazırlanmı...

Efba Şık Mutfak Fırınları

Geniş iç hacim ve içer...

Efba Şaşlık Mutfakların Yardımcısı

Efba, elektrikli şiş ke...

Efba Elektrikli Soba

Efba Isıtıcılarıyla a...