Zuma
Telefon

212 236 22 96

Sektör

Dünya Mutfağı

Web Sitesi

http://www.zumarestaurant.com

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

0

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Zuma Restaurant

 

 

Beşiktaş Ortaköy deki Restaurantlar

Ortaköy’de hizmet veren, ünlü Japon restoranı Zuma, menüsüne yeni lezzetler ekledi. 

İstanbul’a özel hazırlanmış Zuma imzalı bu özel seçenekler arasında, Çinekop; narenciye ve pulbiber furikaki, Balkabağı; teriyaki sos ile, fırınlanmış ördek; bal ve hatcho miso, Yılanbalığı; avokado, karides ve salatalık rulosu gibi yemekler bulunuyor.

Zuma İstanbul, menüsüne eklediği bu özel lezzetler dışında, öğle yemekleri için iki, akşam yemekleri için de normal menüsü yanı sıra yeni bir tadım menüsü sunmaya başladı.

Zuma Set Lunch, Zuma Business Lunch ve Zuma Tasting menülerindeki yemekler, misafirlerin damak zevkleri yanı sıra görsel zenginlikleri ile göze de hitap ediyor.

Zuma Set Lunch ve Zuma Business Lunch menüleri öğle yemekleri için ayrılan zamanı etkin kullanmak isteyenler için hızlı servis edilebilen lezzetli tabaklar sunuyor. Zuma Tasting Menu, yemek menüsünden seçilen özel Zuma lezzetlerinden oluşuyor ve 2 kişilik olarak servis ediliyor.

Zuma Business Lunch Menu’de standart olarak sunulan Miso Çorbası, Kimchi ve Zuma Salatası yanında Donburi, Sushi ve Noodle lezzetlerinden misafirlerin seçim yapma şansı bulunuyor. Zuma Set Lunch Menu de ise; lezzetleri yanısıra görsel sunumları ile de dikkat çeken 8 farklı yemek bulunuyor. Ana yemek olarak balık ve kırmızı et seçimi yapılabilen Zuma Set Lunch Menu hem bireysel hem de gruplar için tercih ediliyor.

Zuma Tasting Menu, yemek menüsünde yer alan yemeklerden Zuma Executive Chef Brendan Speed’in seçtiği özel lezzetlerden oluşuyor. Zuma’ya özgü sunumları ile farklı lezzetleri bir arada tadabilme şansı sunan Zuma Tasting Menu, 2 kişilik servis edilebiliyor.

Zuma, Japonya’da günlük yaşamın yeme – içme geleneği olan “Izakaya”  tarzını üstün kalite, malzeme ve ayrıntıya verdiği önemle bütünleştirerek İstanbullulara sunuyor. Ortaköy’de, Boğaz manzarasına hakim bir şekilde konumlanan Zuma Restaurant,2 kattan oluşan kapalı alanı yanı sıra yaz sezonunda misafirlerini terasında ağırlıyor.Orijinal kimliğine sadık kalınarak oluşturulan yalın dekorasyonu,  sunulan yemeklerin görsel zenginliği için zemin oluşturuyor.

İstanbul Zuma;
Timeout Miller Yeme İçme Ödüllerinde 2008 yılının “En İyi Japon Restoranı”