Zeyno Anaokulları
Telefon

0 212 855 65 63

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

Email

zeynoanaokulu@hotmail.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Adnan kahveci mahallesi Çankaya cad. Simay iş merkezi no:5/A Beykent / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 Zeyno Anaokulları

 

Beykent teki Kreşler ve Anaokulları

 

2000 yılında Küçükçekmece de hizmete giren Anaokulumuzu 2007 yılında Beykent'e taşıdık ve sekiz yıldır başarıyı yakalamanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Atatürkçü, laik ve çağdaş eğitim anlayışımızdan ödün vermeden sevgi ve paylaşım ortamında yeteneğini ve yaratıcı gücünü kullanmayı bilen, özgür düşünen ve davranabilen bireyler geliştirmeyi hedefleyen bir kararlılık ile anne şefkati ve sıcaklığından bir şey eksiltmeden oluşturulan anaokulumuzda 0 - 6 yaş gurubu çocukların, bakımı ve eğitimi yapılmakta olup tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktayız.

Atatürk'ün ülkemizi emanet ettiği çocuklarımızı, geleceğe hazırlamak için oluşturduğumuz eğitim programlarımızda temel hedefimiz, sevgi dolu bir ortam içerisinde, zihinsel, duygusal, bedensel ve fiziksel açıdan gelişmesini sağlamaktır.

Eğitim ve öğretim yılı başladıktan sonra ilk 2 hafta içinde sınıf öğretmenleriniz tarafından bireysel tanışma toplantılarına davet edilirsiniz. Bu toplantılar eğitim yılına başlarken çocuğunuzu sizin gözünüzle tanımamız için bir vesiledir. Sizin beklentilerinizi, isteklerinizi dinler ,gelecek projelerimizi fikirlerinizle geliştiririz.

Yuvamız yıllık eğitim programlarını hazırlarken, amacımız çocuklarımızın sevgi dolu bir ortamda, zihinsel, duygusal, fiziksel ve sosyal açıdan sağlıklı gelişmelerini sağlamaktır. Öğrençilerimizin var olan beceri ve özel yeteneklerini ortaya çıkarmakta ve eğitim programlarını her yaş gurubu için özel olarak belirlemekteyiz. Okulumuz çocuklarımızın seviyelerine uygun eğitim vermeye özen göstermektedir.