Zen Diamond
Telefon

0212 520 00 41

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.zenpirlanta.com

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

ŞEREF EFENDİ SOK. NO:35 EMİNÖNÜ-FATİH/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Zen Diamond

 

 

Eminönü ndeki Sanayi ve Fabrikalar

Fatih Eminönü ndeki Sanayi ve Fabrikalar

 

 

Türkiye'de pırlantanın lideri olan marka, 1890 yılından beri kuyumculukla uğraşan bir ailenin deneyimini miras alıp, buna yenilikçi bir duruş ekleyerek modern tasarımlara ve koleksiyonlara imza atıyor.

Avrupa'nın en büyük üretim kapasitesine sahip olan Zen Diamond, bu güçle pırlantalı mücevherde Türkiye'deki en geniş model seçeneğini sunuyor, farklı beklentilere ve bütçelere cevap verebiliyor. Koleksiyonlarında tektaş, tria, pırlanta alyanslar gibi vazgeçilmez klasiklerin yanı sıra pırlanta ile renkli taşların buluştuğu modellerden  sayısız tasarımlar yer alıyor. Zen Diamond, pırlantalı saat koleksiyonu ve kravat, kol düğmesi, kalem, cüzdan, kemer gibi pırlantalı aksesuarlar ile erkekler için de farklı seçenekler sunuyor.


Zen Diamond, son 5 yıldır pırlantalı mücevher alanında ihracat liderliğini elinde bulunduruyor. Her yıl dünyanın en önemli mücevher fuarlarına katılarak tasarımlarını uluslararası arenaya taşıyor. Yurt dışındaki ofisleri ile dünyadaki mücevher trendlerini yakından takip ederek modayı yeni modellerine yansıtıyor.
Pırlantada en geniş satış ağı ile ulaşılabilir olmayı hedefleyen Zen Diamond, Türkiye'de 30'u aşkın mağazası, 150 corner'ı; yurtdışında ise Girne, Lefkoşa, Bükreş, Anvers ve Irak'taki mağazaları ile büyümeye devam ediyor.