Yapboz Anaokulu
Telefon

0216 518 94 63

Sektör

Kreşler/Anaokulları

Web Sitesi

http://www.yapbozanaokulu.com

Email

bilgi@yapbozanaokulu.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

ALTINTEPE MAHALLESİ İSTASYON YOLU SOKAK NO:11 BOSTANCI KADIKÖY / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 
 

Kadıköy Bostancı daki Kreşler ve Anaokulları

 
 
Bostancı Mahallesinin bittiği ve Altıntepe Mahallesinin başladığı yerde, Minibüs Caddesine yürüme mesafesinde, trafikten, ana caddenin kirliliği, hareketliliği ve gürültüsünden uzak olarak 363 m² köşe parsel üzerinde bulunuyoruz. Okulumuz 2 katlı müstakil binada hizmet vermekte olup 320 m² kapalı alana ve 175 m² bahçe alanına sahiptir.
 
Binamızın 2010 yılında tüm tadilatları anaokulu çocuklarının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yapılmış olup çelik konstrüksiyonlarla depreme dayanıklı hale getirilmiş ve bina mantolaması yapılmıştır. Yangın yönetmeliği bulunan okulumuz İstanbul Sosyal Hizmetler ruhsatına sahiptir ve anaokulunun gerektirdiği tüm gereksinimleri karşılamaktadır. Okulun ısıtması doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır. Ayrıca tam donanımlı ecza dolabında ilkyardım malzemeleri bulunmaktadır.
 
Binaya girişi zemin kattan ve 1. Kattan sağlanmaktadır. Zemin katta 3 adet geniş sınıf, uyku odası ve çocukların rahat kullanımlarını sağlayan çocuk tuvaleti bulunmaktadır. Çocuklarımızın okula giriş ve çıkışları hemzemin kapıdan sağlanmaktadır. 1. Katta yemek odamız, oyun salonumuz, mutfak, idari ofis ve çocuk tuvaleti bulunmaktadır.
 
Büyük bir hassasiyet ile aylık olarak hazırladığımız yemek menümüzde yer alan sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı okulumuzda hazırlanmaktadır. Dışarıdan hazır yemek kullanmamakla kalmayıp, dondurulmuş gıda, hazır gıda, toz gıda ve özellikle gelişim çağındaki çocuklar üzerinde zararları kanıtlanmış diğer gıdaları okulumuzdan uzak tutuyoruz.