Transmed Klinik
Telefon

0212 281 13 00

Sektör

Saç Ekim Merkezleri

Web Sitesi

http://www.transmed.com.tr/

Email

transmed@transmed.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Fulyalı sok. No:7 34330 İç Levent / İstanbul / Türkiye

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Transmed Klinik

 

 
 

İstanbul Şişli deki Saç Ekim Merkezleri

 
 
 
 
 
1994 Şubat ayında, İstanbul’da Dr. Melike Külahçı tarafından, ileri teknik Saç ve Kozmetik Cerrahi hizmetlerini sunmak üzere uluslararası bir tıp merkezi olarak kuruldu. Türkiye’de saç nakli cerrahisinde Foliküler Ünite Transplantasyonu tekniğini uygulamasıyla adını duyuran Transmed, 1998 yılında “Epilight” ve “Alexandrite Laser” ile lazer epilasyonunu Türkiye’ye tanıttı. Daha sonra da ayakta Liposuction olarak da bilinen Liposhaping ile birlikte Kozmetik Cerrahi hizmetlerini sunmaya başladı.
 
Dr. Melike Külahçı Medikal Direktörlüğü’nde Saç Nakli ve Saç Tedavileri alanında dünyayla aynı anda en güncel teknikler Transmed’de uygulanmaktadır. Gerçekleştirilen kozmetik cerrahi uygulamalarına liposhaping, meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme, karın germe, jinekomasti (erkeklerde meme küçültme), kulak estetiği (otoplasti), yüz germe, göz kapağı, burun operasyonu, yağ enjeksiyonu, çene implantı örnek gösterilebilir. Cerrahi olmayan selülit ve incelme tedavileri, akne izleri, cilt lekelerinin tedavisi, doğum ve liposuction sonrası deri tedavileri, vücut sıkılaştırıcı ve gençleştirici medikal cihazlı uygulamalar ise sunulan kozmetik çözümler arasında yer alıyor.
 
Transmed Medikal Direktörü Dr. Melike Külahçı, Avrupa Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği, ESHRS Kurul Üyesi ve Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği,  ISHRS Kurul Guvernörü’dür. Transmed ekibi, 2011 yılının Mayıs ayında tüm dünyadan araştırmacı ve cerrahları “The Next Big Thing” konferansında İstanbul’da bir araya getirmiştir.