Toksi Rent A Car
Telefon

0212 503 70 17

Sektör

Rent A Car

Web Sitesi

http://www.toxsi.com

Email

info@toxsi.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Fetih Caddesi 4. Sokak No:3/1 Şirinevler/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Toksi Rent A Car

 

Şirinevler'deki rent a carlar

Bahçelievler - Şirinevler'deki rent a carlar

 

Toksi Rent a Car,   kurum, elçilik ve firmalara kısa/uzun dönemli araç kiralama hizmeti vermektedir. Toksi  kaskolu son model araç filosu ile hizmet ağını günden güne geliştirmektedir.


Toksi Rent a Car profosyonel kadrosuyla araç parkının yaklaşık %80'ini kurumsal öncelikli filo kiralamalar için, şahıslar için de kısa dönemli hizmet paketleri sunmaktadır.


Araçların onarım ve periyodik bakımları yetkili servisler ve anlaşmalı servis ağı tarafından gerçekleştirilmektedir. İklim koşullarına göre araçlara gerekli ekipman tedarik edilmektedir. Toksi tarafından araçların adresten ücretsiz teslimatları yapılmaktadır.


Bir outsourcing modeli olan araç kiralama sektöründe Uzun süreli işbirliği süresince hizmete odaklanan Toksi güçlü sermaye yapısı ve sigorta güvencesi ile müşterilerinin risklerini minimize etmektedir.
Toksi Rent a Car, deneyimli ekibi ve yatırım yaptığı altyapı hizmetleriyle güçlü bir yapılanma ve kuvvetli öz sermayesi sayesinde doğru ve güvenilir finansmanıyla müşterilerine kalıcı ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Toksi sahip olduğu iş bilgisini,  profesyonel ekibini, güçlü yapılanmasını ve sahip olduğu finansal avantajları  kullanarak sektörel artıların müşterilere kaliteli bir platformda ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bu anlamda sektörel danışmanlık yapmakta ve  araç finansman modelleri karşılaştırmaları ile müşterilere en uygun çözümü birlikte aramaktadır.


Toksi  Rent a Car uzun dönemli kiralamalarda müşterilerin sektörel yapılanmasına ve ihtiyacına göre en uygun aracın seçimi konusunda danışmanlık yapmaktadır. Sektörel tanıtım konusunda önemli çalışmalar yapan toksi sektör için hizmet ve finansman kapsamında önemli danışmanlık hizmetleri gerçekleştirerek firma yönetimlerinin güvenlerini kazanmıştır.