The Peak Hotel
Telefon

0212 252 71 60

Sektör

4 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.thepeakhotel.com.tr/

Email

sales@thepeakhotel.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Meşrutiyet Cad. Oteller Sk:1/3 Tepabaşı-BEYOĞLU/İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

The Peak Hotel 4 yıldızlı otel

 

Taksim'deki 4 yıldızlı oteller

İstanbul Taksim'deki 4 yıldızlı oteller

 

 

DELUXE ODALAR
Birbirinden farklı "filozofik" odalar; The Peak Hotel'in her odasında artık sizleri birbirinden farklı düşünürler bekliyor. Birçok değerli fikir adamının sözleri odanın mimarisindeki grafik olarak yerini alırken, aynı zamanda bu düşünürlerin eserlerini de okuma fırsatı bulabileceksiniz.

 

TOPLANTI SALONLARI

2008 yılında, yüksek teknolojinin gelişkin donanımlarıyla yapılandırılan toplantı ve konferans salonları; ferah havalandırması, kameralarla görüntülü toplantı kayıt ve cd çoğaltma imkânı, ergonomik oturum sistemi, dokunmatik akıllı tahtasıyla ve toplantı verimliliğini artıracak her türlü servis imkânıyla sektörünün en modern sistemine sahiptir.RESTAURANT&BAR

THE JUNCTION

Asmalımescit'in en eski ve aynı zamanda en yenilikçi, klasik mekânı The Junction, yaz mönüsüyle birlikte çehresini de yeniledi.  Açık hava avantajını ve yaz aylarında, konumu dolayısıyla, doğal serinliğini yaşayabileceğiniz, farklı tatlarını keşfedebileceğiniz bir mekân The Junction. Akdeniz mutfağının sağlığını ve lezzetini hizmet anlayışının merkezine yerleştiren The Junction mutfak ekibi bu çizgide diğer mekânlarda rastlayamayacağınız, kendine özgü çeşit ve sunumlarla karşınıza çıkıyor.

 

LE VERDE RESTAURANT

İsmini 1996 yılındaki yeniden yapılandırılması sırasında, dekorasyonunda kullanılmak üzere Hindistan'dan getirtilen özel mermerden alan Le Verde Restaurant, 2007 yılında yenilenerek bugünkü modern ve minimalist mimarisiyle, The Peak Hotel'in özenli üretim, özenli hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet vermektedir.