TEPE HOME
Telefon

444 6 999

Sektör

Ev Tekstili

Web Sitesi

http://www.tepehome.com.tr

Email

satis@tepehome.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Tepe Home, 27 Tepe Home mağazası, 11 Tepe Mutfak ve 10 Tepe Mobilya bayisi ile faaliyet göstermektedir. Toplam 27 adet olan Tepe Home mağazalarından 15’i Tepe Home tarafından doğrudan, on iki adedi de bayiler tarafından yönetilmektedir.

Bilkent Holding'e bağlı olarak 1997 yılında kurulan, Tepe Home, ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciri ve üretim tesislerine sahip kuruluştur. Şirket, kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme sürecine girmiş ve günümüzde sektörünün öncü markası haline gelmiştir.

Büyük mağazacılık

İlk mağazasını 1998 yılında Bilkent Alışveriş Merkezi'nde açan Tepe Home, bugün 123.000 metrekarelik satış alanıyla faaliyet göstermektedir. Tepe Home mağazalarının önemli bir kısmı büyük ve cazip alışveriş merkezlerinde bulunmaktadır. Diğer mağazalar ise yine faaliyet gösterdikleri kentlerin en cazip alışveriş mekânlarında yer almaktadır. Mağazaların aylık ziyaretçi sayısı 550.000-600.000 arasındadır.

Tepe Home, sektörünün öncü ve lider şirket konumunu korumaktadır. Ülkemizde aynı mekân içinde ve büyük alanlarda her türlü ev ofis mobilyasıyla ev aksesuarının birlikte müşterilere sunulması uygulaması Tepe Home tarafından başlatılmıştır. Şirket, ülkemize taşıdığı bu yeni uygulamayı başarıyla sürdürmektedir. Öte yandan, Şirket, mağaza dekorasyonu ve tasarımı, ürün gamının oluşturulması, yeni kampanyaların başlatılması ve müşteri hizmetleri gibi birçok alanda pek çok ilke de imza atmıştır.

Etkin bir lojistik yapılanması bulunan Tepe Home, mobilya ürünlerini müşterilerin evine ücretsiz olarak sevk etmekte ve bu ürünlerin montajı hizmetini de yine ücretsiz olarak vermektedir. Tüm ürünler, mağaza ve depolar tarafından otomasyon sistemleri çerçevesinde teslim alınmakta ve sevk edilmektedir. Her ay yaklaşık 13.000-15.000 adrese mobilya sevk edilmekte ve bu ürünlerin montajı gerçekleştirilmektedir.

Geniş ürün yelpazesi

Tepe Home mağazalarında ana ürün grupları olarak mobilya ve ev aksesuarı yer almaktadır. Söz konusu ürünler büyük bir uyum içinde ve birbirlerini tamamlar biçimde teşhir edilmektedir. Ayrıca ürünler sürekli olarak yenilenmekte ve değiştirilmekte, böylece müşterilerin mağazayı ziyaret sıklığı artırılmaktadır.

Mobilya ürün grubu; oturma takımları, yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları, bebek odaları, dolap sistemleri, bahçe mobilyaları, mutfak masaları, TV üniteleri, cash and carry ürünleri, banyo dolapları, ofis mobilyaları ve mutfak gibi ana ürünleri içermektedir. Bu gruplar içinde değişik beğenilere hitap eden, farklı tasarımlarda ve fiyat aralıklarında çok sayıda ürün çeşidi yer almaktadır. Tepe Home, mobilya ürünlerinin çok büyük bir kısmını kendi üretim tesislerinde üretmekte ayrıca alanında uzmanlaşmış ve yüksek kalitede mobilya üreten diğer yerli ve yabancı tedarikçilerle de anlaşmaları bulunmaktadır.

Aksesuar ürün grubu ise mutfak aksesuarları, hediyelik eşya, tekstil, banyo aksesuarları, aydınlatma ve halı gibi ürünlerden oluşmaktadır. Tepe Home, aksesuar ürünlerini alanında tanınmış, belli bir kaliteye sahip yerli ve yabancı üreticilerden tedarik etmektedir.

Tepe Home mağazalarında ortalama 40.000 çeşit ürün teşhir edilmektedir ve ürün yelpazesi her geçen gün daha da geliştirilmektedir. Şirket'in, alanlarında uzman ürün yöneticileri, bu doğrultuda sürekli olarak yurt içi ve yurt dışı fuarları ziyaret etmektedirler. Tepe Home mağaza ve Bayilerinde her zaman yeni trendlere uygun ürünler sergilenmekte, böylece müşterilerin ilgisi sürekli olarak canlı tutulmaktadır.