Taps - Yeşilköy
Telefon

0212 662 05 87

Sektör

Barlar

Web Sitesi

http://www.tapsistanbul.com

Email

yesilkoy@taps.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

İstasyon Cad. Yeşil Yalı Sok. No:6/1 Yeşilköy / ISTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Taps Yeşilköy Barlar

İstanbul Bakırköy deki Barlar

 

2002 yılında Teşvikiye İstanbul’da Türkiye’nin ilk ve tek “brewpub” yani kendi birasını kendi üreten restoranı bira severlerin hizmetine açıldı.

Adı ve markası da “bira muslukları” anlamına gelen “Taps” olarak belirlenmiştir. Taps’in açılışından bu yana craft bira çeşitlerine olan ilgi hızla arttı ve bu yüzden Taps biralarını evde, Taps’lerde veya başka restaurant ve publarda da içmek isteyen craft bira meraklıları için en sevilen bira çeşitleri Gebze’de kurulan Taps Brewery’de üretiyor, şişeliyor ve dağıtıyor.

Dünya mutfağından seçkin lezzetler Taps Yeşilköy'de...
Taps, sunduğu bira çeşitlerinde olduğu kadar yiyeceklerinde de iddialı bir menüye sahip. Taps 'ın uluslararası mutfaklardan seçilerek oluşturulmuş menüsü, biraya lezzet olarak eşlik edecek başlangıçlardan leziz burger ve et çeşitlerine, taze deniz mahsullerinden makarna ve risotto  çeşitlerine uzanan geniş bir yelpazede Taps kalitesi ve lezzetinde servis ediliyor.
Taps Yeşilköy, HD teknolojisi ile yayın yapan dev ekranlar ve özenle seçilen müzikler eşliğinde özellikle iş çıkışı müdavimlerinin yeni adresi olmaya aday. Valet ;Parking hizmeti de bulunan Taps Yeşilköy, yeni mekanında taze biralarını ve iddialı mutfağını misafirlerinin beğenisine sunuyor...