Swissotel The Bosphorus Istanbul
Telefon

0212 326 11 00

Sektör

5 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.swissotel.com.tr

Email

istanbul@swissotel.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Bayıldım Caddesi No:2 Maçka-Beşiktaş/İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Swissotel The Bosphorus Istanbul  5 Yıldızlı Otel

 

Maçka daki  5 yıldızlı oteller

Beşiktaş Maçka daki 5 yıldızlı oteller 

 

Bir zamanlar Osmanlı sultanlarına ev sahipliği yapmış Dolmabahçe Sarayı bahçesinin üzerinde, ağaçlık bir tepenin üzerine kurulu otel; Boğaz, Asya yakası ve eski İstanbul`un panoramik ve eşsiz bir manzarasına sahiptir. Günümüzde ise kaliteli mirasını, sahip olduğu üstün hizmet anlayışı ile sürdürmektedir. Seçkin bir alışveriş bölgesi olan Nişantaşı’na sadece 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde, şehrin turistik merkezlerine yakın ve Uluslararası Atatürk Havaalanı’ndan da 30 dakika uzaklıktadır.

10 farklı restoran ve barları ile misafirlerine uluslararası mutfaklardan seçenekler sunmaktadır. Café Swiss uluslararası yemek seçenekleri (kahvaltı, öğle ve akşam yemeği büfeleri), Chalet Restoran İsviçre yemekleri, Gaja Restoran eşsiz boğaz manzarası ile modern dünya mutfağından örnekler, Miyako gerçek Japon geleneğinin sadeliğini, Naz Restoran geleneksel Türk yemeklerinin tadını misafirlerine sunmaktadır.

Lobi’de Les Ambassadeurs Bar ve 16. katta Gaja Sky Bar yer almaktadır. Oasis yaz aylarında havuz başında barbekü ve snack imkânı sunarken otelin girişinde yer alan Swiss Gourmet`de ise ev yapımı çikolatalar, reçeller, pasta ve kekler bulunmaktadır.