Sürmeli Hotel İstanbul
Telefon

0212 272 11 61

Sektör

5 Yıldızlı Oteller

Web Sitesi

http://www.surmelihotels.com

Email

salesistanbul@surmelihotels.com

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Prof. Dr. Bülent Tarcan Sok. No:3 Gayrettepe / İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Sürmeli Hotel 5 Yıldızlı Otel

 

Gayrettepe deki  5 yıldızlı oteller

Beşiktaş Gayrettepe deki 5 yıldızlı oteller 

 

İstanbul'un ticaret ve eğlence bölgesi Şişl'nin merkezindeki bu 5 yıldızlı otelde geleneksel Türk restoranı, hamam ve modern bir şekilde dekore edilmiş odalar bulunmaktadır. Açık yüzme havuzu teraslıdır.

İstanbul Sürmeli'nin tam donanımlı odalarında bornoz, terlik, lüks malzemeler mevcuttur ve varışta ücretsiz meyve sepeti ikram edilmektedir. Tüm odalarda çalışma alanı, bazılarında ayrı bir salon vardır. Öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra yerel bir şarap menüsünün servis edildiği Brasserie, tesisteki restoran seçenekleri arasında sayılabilir. İstanbul Sürmeli'nin Lobby Barında çeşitli kokteyl ve atıştırmalıklar, taze hamur işleri ikram edilmektedir. Geleneksel hamam, masaj odaları ve spor salonu, İstanbul Sürmeli'nin dinlence seçeneklerinden bazılarıdır.

Tüm konuklara günlük gazeteler ve bir defalık ütü hizmeti verilmektedir. Otel genelindeki Wi-Fi erişim ücretsizdir. Metrocity ve Cevahir gibi büyük alışveriş merkezleri 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yıldız Sarayı 1,5 kilometreden daha yakındadır. Tesisin özel otoparkını ücretsiz olarak kullanabilir, Atatürk Havalimanı'na arabayla 20 dakikada ulaşabilirsiniz.