Supsan Motor Parçaları
Telefon

0212 336 32 00

Sektör

Sanayi ve Fabrikalar

Web Sitesi

http://www.supsan.com

Email

supsan@supsan.com.tr

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Halkalı Cad. No : 158 Sefaköy-İstanbul

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

Supsan Motor Parçaları

 

 

 

İkitellideki Sanayi ve Fabrikalar

Küçükçekmece İkitelli deki Sanayi ve Fabrikalar

 

 

Supsan, bir Borusan Holding kuruluşu olup, 3 Eylül 1970 tarihinden itibaren Eaton SRL lisansı ile üretim yapmaktadır. Her türlü içten yanmalı motorlar için motor supabı, supap gaydı ve tırnak imal etmekte, satmakta ve bayileri kanalı ile dağıtmaktadır. Bayileri kanalı ile dağıttığı diğer motor parçaları ise baga, takım conta, eksantrik mili, supap fincanı ve motor yatağıdır. Kalite yönetimi sistemimizin ISO / TS 16949 gereksinimlerine uygunluğu, uluslararası bir denetleme kuruluşu olan TÜV CERT tarafından onaylanmıştır.

Supsan, kendi alanında Türkiye'nin en büyük üreticisidir. Ford Otosan, Oyak Renault, Tofaş, Türk Traktör, Iveco, Uzel, Anadolu Isuzu, Başak Traktör, Pancar Motor, BMC, Karsan, Otokar, Daf Tırsan, Yavuz Mühendislik, Temsa, Tümosan firmalarının supap ihtiyacı, Supsan tarafından karşılanmaktadır.

Yurtdışı müşteriler ise Ferrari, Mercedes Benz, Volkswagen, Fiat, JCB, Ford, Iveco, Daf, Volvo, Renault, Dacia, Nissan, Peugoet, Volvo Penta, Isotta Fraschini, VM Motori, Detroit Diesel, GM, Chrysler, John Deere firmalarıdır.