Set Kebap
Telefon

0212 264 52 66

Sektör

Et-Kebap

Web Sitesi

http://www.setkebap.com.tr

Email

Çalışma saatleri

Bugün 07:00 - 18:30

Daha Fazla

Adres

Nispetiye Caddesi No:13, Etiler / İSTANBUL

Firma Özellikleri Hesap

Fiyat Belirtilmedi

 

Set Kebap  Et-Kebap

Beşiktaş Etiler deki Restaurantlar

 
 

Lezzetli kebapları, bahçede muazzam öğlen yemeği veya gün boyu süren mangal keyfinin yanısıra yine gün boyu hizmet alabileceğiniz STEAK displayinden seçtiğiniz özel etlerin ızgaralarını göz alıcı bahçesinde veya iç dekorasyonu keyifli vakit harcamanıza yönelik hazırlanmış iç mekanında tadabilirsiniz. 

İç ve bahçe mekanlarına konuşlanan 'MANGAL' bölümlerinde, büfede sunulan ürünleri misafirler kendisi seçerek, çalışanlardan yardım alarak veya yardım almadan kendileri oturdukları masada pişirebiliyorlar. Japon mutfak kültürünün bir parçası olan 'TEPPANYAKİ' şeklinin bir benzeri olan 'MANGAL' bölümünde koku, is ve duman yapmayan 'FINDIK KABUĞU KÖMÜRÜ' kullanılmaktadır. Bu kansorojen içermeyen bir pişirme şeklidir. Şehirde eşi olmayan 'MANGAL' bölümünü ısrarla tavsiye edilmektedir.

'STEAK' konusunda 'DRIED AGE' etlerini özenle sunduğu displaylerden misafirler kendileri 'Steak' reyonundaki ızgarada veya kendi oturduğu 'Mangal' bölümünde hazırlatabiliyorlar. Et seçimlerinde birçok çeşit et bulundurmaya özen gösteren firmanın 'Dallas,Newyork, Porter Steak çeşitlerinin yanısıra T-Bone Steak ve her türlü Bonfile ve Kontrafile çeşitleri, 'Steak' bölümündeki ürünlerden sadece bazıları.

Sizlere son olarak 'Kebap, Mangal ve Steak' yanısıra yerli ve yabancı şarapları da tattırmayı amaç edinen mekan, yemek ve şarap fiyatlama konusunda ticari kaygı gütmeden uygun menüler oluşturduğunu vurgulayarak, bu kültürü tatmanızı tavsiye ediyor.